بزرگداشت مولانا با علیرضا قربانی

گروهی از ایران در فستیوال قونیه شرکت خواهند کرد؛

موسیقی کوک| علیرضا قربانی  که در زمینه اجرای کنسرت سال پرکاری را می‌گذراند،  پس از برگزاری چندین اجرا از اولین کنسرت از پروژه «با من بخوان»، در فستیوال موسیقی قونیه اجرا خواهد کرد.

علیرضا قربانی در فستیوال بین‌المللی موسیقی عرفانی «قونیه» روی صحنه می‌رود. این خواننده سرشناس موسیقی ایرانی قرار است روز بیست و پنجم سپتامبر برابر با سوم مهرماه در این فستیوال به اجرای زنده بپردازد.

علیرضا قربانی در این برنامه با همراهی سامان صمیمی، پویا سرایی، میلاد محمدی و زکریا یوسفی روی صحنه می‌رود. قرار است اجرای قربانی و گروهش در کنگره مرکزی سلجوقلو برگزار شود.

فستیوال قونیه یکی از معتبرترین رویدادهای موسیقی کشور ترکیه است که همه ساله میزبان هنرمندان سرشناسی از نقاط مختلف جهان است. در شانزدهمین دوره این رویداد فرهنگی هنری که در روزهای ۲۲ تا ۳۰ سپتامبر ۲۰۱۹ برگزار خواهد شد، هنرمندان و گروه‌هایی از ایران، آمریکا، ترکیه، روسیه، نروژ، یونان، تاجیکستان و جمهوری تیوا به اجرای زنده خواهند پرداخت.

گفتنی است در سال‌های گذشته چند خواننده و گروه از ایران به فستیوال موسیقی قونیه دعوت شده بودند.

به گزارش ایران آرت، علیرضا قربانی تاکنون در چند دوره از این فستیوال بین‌المللی موسیقی، با اجرای آثار مختلفی از موسیقی ایرانی حضور داشته است.

علیرضا قربانی این روزها در تدارک تولید قطعات جدیدی است. او در نیمه اول امسال، ۴۳ سانس از اولین کنسرت پروژه «با من بخوان» را در تهران به روی صحنه برد و در ادامه تور «با من بخوان» را در شهرهای مختلف ایران برگزار کرد.

این تور بعد از ایام محرم و صفر در شهرهای مختلف ایران ادامه خواهد یافت. او همچنین در ماه آگوست امسال و به دعوت مرکز فرهنگی آسیا در شهر گوانجوی کره جنوبی برای شرکت در فستیوال بین‌المللی موسیقی گوانجو روی صحنه رفت.