بهنام بانی با کنسرت و آلبوم تازه

بهنام بانی با کنسرت و آلبوم تازه
موسیقی کوک| «بهنام بانی» همزمان با پیگیری تولید قطعات آلبوم جدیدش در چهار شهر ایران به روی صحنه خواهد رفت.
این خواننده، دوشنبه چهارم آذرماه در سالن سینما فلسطین بروجرد به اجرای کنسرت خواهد پرداخت.
او در ادامه به الیگودرز خواهد رفت و در سالن ملی این شهر با دوستدارانش دیدار خواهد داشت.
مقصد بعدی بهانم بانی، شهر بوشهر  است. او چهاردهم آذرماه در این شهر به روی صحنه خواهد رفت. دیدار بهنام بانی با طرفدارانش در تهران هفدهم آذرماه اتفاق خواهد افتاد. کنسرت او در تهران در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی برگزار خواهد شد.
خبر مهم  درباره بهنام بانی در این روزها اما شاید تولید و انتشار اولین آلبوم جدید او باشد؛ مجموعه‌ای که هنوز جزئیات دقیقی درباره زمان انتشار و محتوای دقیقش منتشر نشده اما تا الان همانند روال کارهای گذشته بهنام بانی حضور «حامد برادران» به عنوان تنظیم‌کننده و مدیر هنری در آن، قطعی است.
شنیده می‌شود که «کارن موسوی» به عنوان ترانه‌سرا در این آلبوم حضور دارد. اولین همکاری موسوی با بهنام بانی و حامد برادران در قطعه «این عشقه» بود که چندی پیش منتشر شد. بانی در تیزر قطعه این عشقه که چندی پیش منتشر شده بود از این اثر با عنوان اولین آهنگ آلبومش یاد کرده بود.

بهنام بانی در حالی تصمیم به تولید و انتشار آلبوم گرفته که در سه سال اخیر فقط با تک‌آهنگ‌هایی که با تنظیم و مدیریت هنری حامد برادران تولید می‌شدند توانسته بود نامش را بر سر زبان‌ها، بیندازد.

نام بهانم بانی از زمان آغاز کنسرت‌هایش، همواره در رتبه‌های بالای جدول پرفروش‌ها قرار داشته و باید دید آلبوم او به چه صورت منتشر می‌شود و چه بازخوردهایی خواهد داشت.
این نکته را هم نباید فراموش کرد که همیشه آلبوم بیشتر از تک‌آهنگ در معرض نقد و بررسی مخاطبان و منتقدان قرار دارد.