تجاوز مربی رقص و موسیقی به نوآموز خردسال!

موسیقی کوک| به نقل از واشنگتن تایمز، یک مربی رقص ۲۸ ساله آمریکایی به نوآموز خردسال خود تجاوز کرد.

«دکوری ال بازمن» مربی رقص و موسیقی به اتهام تجاوز به نوجوانی را که شب به آپارتمان خود در شهر مینیاپولیس برده بود بازداشت شد.

روزنامه استار تریبون گزارش می‌کند، «دکوری ال بازمن» ۲۸ ساله در دادگاه منطقه هنپین به اتهام تجاوز جنسی درجه یک جنایی در ارتباط با ادعای تعرض به نوآموز استودیوی رقص متهم شد.

بازمن روز چهارشنبه در دادگاه حاضر شد. وی تا پیش از جلسه دادرسی دیگر در تاریخ ۲۸ ژانویه، به جای وثیقه ۵۰،۰۰۰ دلاری در زندان بسر می برد.

«رِیچل گلدبرگر» وکیل مدافع این فرد متهم به تجاوز به کودکان، روز پنجشنبه گفت که «من واقعاً نمی توانم چیز زیادی بگویم من حتی هنوز گزارش های پلیس را نخوانده ام».

روز دوشنبه، این نوجوان جوان به پلیس گفت که شب گذشته را در آپارتمان بازمن در مینیاپولیس گذرانده و توسط این مربی مورد تعرض جنسی قرار گرفته است.

بازمن در دادگاه قضایی اقرار کرد که پسر را روز یکشنبه از استودیوی رقص تحویل گرفت و تأیید کرد که او این کودک را مورد تجاوز قرار داده است.

آمار نگران کننده وضعیت تجاوز در آمریکا

بر اساس داده های پایگاه اطلاع رسانی «USfacts» هر ۹۸ ثانیه یک تجاوز جنسی در آمریکا اتفاق می افتد. که از این میان در هر ۸ دقیقه قربانی حادثه یک کودک است حال آنکه از هر ۱۰۰۰ فرد متجاوز تنها ۶ نفر راهی زندان می شوند!

۶۰ هزار کودک هر ساله در آمریکا قربانی سوء استفاده مستقیم و غیرمستقیم جنسی می شوند. هرساله ۳۲۱ هزار و ۵۰۰ آمریکایی بالای ۱۲ سال مورد خشونت یا تجاوز جنسی قرار می گیرند.

این سایت در ادامه آمار تکان دهنده خود می نویسد: از هر ۶ زن آمریکایی، یک نفر حداقل یک بار مورد سوء قصد جنسی و یا تجاوز جنسی کامل قرار گرفته است. (۸/۱۴ درصد تجاوز کامل، ۸/۲ درصد سوء قصد).