تشکر انریکه از دریا؛ عکاس ایرانی

تشکر انریکه از دریا؛ عکاس ایرانی

انریکه خواننده مشهور اسپانیایی از عکاس ایرانی بابت گرفتن عکسی از او و طرفداران ایرانی خود بابت حضور در کنسرت‌هایش تشکر کرد.

موسیقی کوک| انریکه ایگلسیاس، خواننده و ترانه‌سرای ۴۴ ساله اسپانیایی در تازه‌ترین پستی که در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته، به طرفداران ایرانی‌اش ابراز احساسات کرده است.

این خواننده مشهور که در ایران طرفداران بسیاری دارد، دیروز عکسی را که از سوی یک عکاس ایرانی گرفته شده، منتشر کرد و با تشکر از این عکاس نوشت: «ممنون از دریا برای این عکس‌ها و ممنون از تمام طرفدارانم در ایران برای فداکاری بی‌پایانت‌تان که خود را به اجراها می‌رسانید، دوستتان دارم.»

بسیاری از کاربران ایرانی به پست انریکه واکنش نشان داده و ابراز احساسات انریکه را به گرمی پاسخ داده‌اند.

سال گذشته کانیه وست، خواننده رپ آمریکایی نیز با نوشتن متنی به زبان فارسی در صفحه اینستاگرامش در میان کاربران ایرانی خبرساز شده بود.

انریکه میگل ایگلسیاس پریسلر در سال ۱۹۷۵ به دنیا آمد. او خواننده و ترانه‌سرای اسپانیایی است. او پسر خولیو ایگلسیاس خواننده و ترانه‌سرای بین‌المللی است که از سال ۱۹۹۴ به شکل جدی وارد حرفه موسیقی شده است.

کار انریکه در کمپانی مستقل فونوویزا شروع شد و این کمپانی به او یاری کرد تا به یکی از محبوب‌ترین هنرمندان آمریکای لاتین و بازار موسیقی ایالات متحده و جهان تبدیل شود.

پیش از سال ۲۰۰۰ او گذاری به جریان اصلی بازار انگلیسی زبان کرد و یک قرارداد منحصربه‌فرد را برای چند آلبوم با شرکت یونیورسال میوزیک به مبلغ ۴۸٬۰۰۰٬۰۰۰ دلار امضا کرد تا بخش لاتین این شرکت آلبوم‌های اسپانیولی وی و شرکت اینتراسکپ آلبوم‌های انگلیسی او را منتشر کند.

او با مجموع حدود ۱۴۰ میلیون نسخه آلبوم و ترانه‌هایی که امروز از او فروخته شده، لقب پرفروش‌ترین هنرمند لاتین تاریخ را به خود اختصاص داده ‌است.

انریکه امروز بیش از ۲۰۰ جایزه از جشنواره‌های معتبری نظیر گرمی، بیلبورد و امریکن موزیک اواردز و … دریافت کرده ‌است. ۱۵۰ آهنگ او در بین همه جدول‌های بیلبورد شماره یک شده است.