تغییر تهیه‌کننده‌ امیرعباس گلاب

موسیقی کوک| «امیرعباس گلاب» خواننده‌ای که ۱۰ سال قبل با تیتراژ سریال «ستایش» خود را به مردم معرفی کرد، با پایان همکاری‌اش با موسسه فرهنگی – هنری «اکسیر نوین»، قرار است فصل جدیدی از فعالیتش را آغاز کند.

«امیرعباس گلاب» که برای اولین بار در مرداد ۹۶ روی صحنه رفت، با انتشار متنی در صفحه اینستاگرام خود خبر پایان همکاریش با موسسه فرهنگی هنری «اکسیر نوین» را منتشر کرد. او  بنا است در فصل جدید فعالیتش، این بار با موسسه فرهنگی هنری «آوای صلح»، استیج را تجربه کند.

او درباره پایان همکاری‌اش با شرکت «اکسیر نوین» نوشت: «قرارداد همکاری من با شرکت اکسیر نوین به پایان رسید. قراردادی که سطر به سطرش متعهدانه پیش رفت و آغاز، امتداد و پایان درخشانی داشت.

ممنونم از مدیریت و عوامل اجرایی این شرکت که در همکاری با من، همیشه همراه و پشتیبانم بودند. پیگیری‌ها، دلسوزی‌ها و تلاش‌های رضا خانزاده عزیز باعث شد بخش مهمی از اتفاقات مثبت زندگی حرفه‌ای من رقم بخورد. از جمله آغاز فعالیت‌های رسمی‌ام.»

او در ادامه نوشت: «خدا را شکر که آقا رضا در بزنگاه‌های مهم مثل کوه پشتم بود. گذشته‌های خوبم با شرکت اکسیر نوین را هرگز فراموش نخواهم کرد. در طول این دو سال، بسیاری از آرزوهای ریز و درشتم محقق شد.

امیدوارم در همکاری با موسسه آوای صلح بتوانم به تجربه‌های موثرتری برسم. آوای صلح را به زودی اعلام خواهم کرد.»

این خواننده در تابستان ۹۸، اولین آلبوم مجاز خود را با نام «قله» منتشر کرد که تهیه کنندگی این آلبوم به عهده دکتر «مهیار ضمیری» بود و ‌ به زودی با انتشار چند تک آهنگ متفاوت به روی استیج خواهد رفت.