تقدیم «ماه بلور» به قهرمانان سلامت

با صدای محمدجواد پزدچی و آهنگسازی ارشک رفیعی منتشر شد؛

قطعه «ماه بلور» به آهنگسازی ارشک رفیعی و آواز محمدجواد یزدچی، منتشر و  تقدیم قهرمانان سلامت کشور شد.

به گزارش سایت موسیقی کوک، قطعه «ماه بلور»، پنجمین حاصل همکاری محمد جواد یزدچی خواننده و ارشک رفیعی آهنگساز است که به فراخور شرایط کنونی حاکم بر کشور تولید و به پاس زحمات کادر درمان، به این قهرمانان سلامت تقدیم شده است.

تا به حال قطعاتی چون «گفتن نتوانم»، «تو بمان و دگران»، «آیینه دل»، «ماه و پری» و «چشم مست» به آهنگسازی ارشک رفیعی و جانا ارژنگ و با محمدجواد صدای یزدچی منتشر شده و این بار قطعه «ماه بلور» در فضایی متفاوت و بر اساس شعری از ارشک رفیعی ساخته و پرداخته شده است.

از رفیعی هم  چندی پیش قطعه «جان جانم» با صدای استاد شهرام ناظری در رسانه‌های معتبر مجازی شنیدنی شد که مورد استقبال شایسته مخاطبان قرار گرفت.

نیمه اسفندِ جاری قرار بر اجرای کنسرتی به آهنگسازی ارشک رفیعی با همراهی گروه سمان بود که به دلیل لغو کنسرت‌ها تا اطلاع ثانوی، این کنسرت نیز ناکام مانده و به وقتی دیگر و در شرایطی مناسب‌ موکول گشت.

قطعه «ماه بلور» به آهنگسازی ارشک رفیعی و آواز محمدجواد یزدچی، به عنوان هدیه‌ای به کلیه عزیزان فعال در عرصه پزشکی و کادر درمان هم‌اکنون آماده شنیدن است. علاقه‌مندان می‌توانند این اثر را به‌صورت آنلاین از رسانه‌های رسمی موسیقی در ایران شنیده و در صورت تمایل دانلود کنند.