تمدید پیش فروش بلیت «اشک‌ها و لبخندها»

موسیقی کوک| پیش فروش بلیت تئاتر موزیکال «اشک‌ها و لبخندها» به کارگردانی هادی قضات و رهبری ارکستر نصیر حیدریان تا یک هفته دیگر تمدید شد.

به این ترتیب، پیش فروش بلیت‌های هفته آینده اجرای این نمایش از روز سه شنبه هشتم مرداد ماه آغاز شده و علاقمندان می‌توانند برای تهیه بلیت این تئاتر موزیکال به سامانه اینترنتی فروش بلیت این نمایش مراجعه کنند.

نمایش اشک‌ها و لبخندها اولین بار در قالب یک فیلم سینمایی در سال ۱۹۶۵ ساخته شد و به محبوبیت و شهرت زیادی در جهان دست پیدا کرد.

این نمایش موزیکال پیش از این در ایران و در سال ١٣٩٢ به کارگردانی هادی قضات در تالار وحدت به صحنه رفت که با استقبال چشمگیر مخاطبان مواجه شد. هادی قضات قرار است این بار اشک‌ها و لبخندها را با اجرایی متفاوت به صحنه ببرد.

نصیر حیدریان مسئولیت رهبری ارکستر نمایش موزیکال اشک‌ها و لبخندها را به عهده دارد و به همراه ۴۵ نوازنده، ۵٠ خواننده کُر و ۲۰ خواننده بازیگر در این نمایش حضور خواهد داشت.

عوامل اجرایی این نمایش عبارتند از: طراح و کارگردان : هادی قضات / رهبر ارکستر : نصیر حیدریان / تهیه کننده : سهیل کوشانپور / مجری طرح : نورالدین حیدری ماهر / مدیر اجرایی : احسان تارخ / مدیر ارکستر : محمد رضا صفی / رهبر کر : سینا خیرآبادی / طراح گریم : ماریا حاجیحا / طراح لباس : هلیا شکری / مدیر تبلیغات و رسانه : محمد حسین سلیمانی فرد / مشاور رسانه ای : فرنوش آباء / گرافیست : صادق زرجویان / مشاور طراح صحنه :سعید معروف پور – مرضیه جعفر پور.