تکذیب تخریب تارانتینو

انیو موریکونه گفت‌وگو علیه تارانتینو را رد کرد؛

به گزارش موسیقی کوک به نقل از ایندی وایر، در حالی که امروز  یکشنبه ۱۱ نوامبر رسانه های متعددی گفت‌وگویی از انیو موریکونه آهنگساز بزرگ سینما علیه کوئنتین تارانتینو کارگردان مشهور آمریکایی منتشر کرده بودند  رسانه هایی همچون ایندی وایر و هالیوود ریپورتر با حذف این مطلب، تکذیبیه موریکونه را منتشر کردند.

 

موریکونه در بیانیه ای با تحسین تارانتینو گفت، از طریق وکیلش اقدام قانونی علیه مجله پلی بوی آلمان انجام خواهد داد.

در متن بیانیه او  آمده است: «متوجه شدم که مجله پلی بوی آلمانی مطلبی به نقل از من منتشر کرده که در آن جملات منفی علیه تارانتینو و فیلمهایش و آکادمی اسکار آمده است. در اینجا تاکید می کنم که من هیچ نظر منفی‌ای درباره آکادمی، کوئنتین و فیلم‌هایش نداده‌ام.

به هیچ وجه فیلم های او را «آشغال» خطاب نکرده‌ام و به وکیل خود در ایتالیا گفته‌ام، این موضوع را از مسیر قانونی پیگیری کند.

من تارانتینو را به عنوان یک کارگردان بزرگ قبول دارم و خیلی به رابطه و همکاری با او که در طول سالیان شکل گرفته است، می بالم. او فرد شجاعی است و شخصیت بزرگی دارد.

اسکاری که من کسب کرده‌ام که یکی از افتخارات بزرگ کاری من است، نتیجه همکاری با اوست و تا همیشه از اینکه فرصت ساخت موسیقی برای فیلم او را یافته‌ام، به خود می بالم.

من یک بار در لندن در یک کنفرانس مطبوعاتی به طور شفاف در مقابل تارانتینو تاکید کردم که کوئنتین را به عنوان یکی از بزرگترین کارگردانان همه دوران می شناسم. هیچ گاه درباره این چهره بزرگ اسکاری و کسی که به من ۲ بار مهم‌ترین موقعیتهای شغلی  را داده ، اینطور غیرمنصفانه صحبت نمی کنم.»