تک آهنگ «لبخند پایانی» منتشر شد

موسیقی کوک| لبخند پایانی اثری تازه از همکاری تازه علیرضا افکاری و احسان خواجه امیری است که افکاری ان را بر ترانه ای از احمد امیرخلیلی تنظیم و آهنگسازی است.

سالار باقیا به عنوان عکاس با این مجموعه همکاری داشته و موسسه ققنوس ناشر اثر است.

با صدای خواجه امیری پیش ازین، تک آهنگ های دیگری چون «دست خالی»، «بی قرار»، «نگو برگرد» و.. به انتشار رسیده است.

شایان ذکر است که تک آهنگ «لبخند پایانی» با صدای احسان خواجه امیری، هم اکنون آماده شنیدن است و علاقه‌مندان می‌توانند این اثر را به‌صورت آنلاین از «موسیقی کوک» شنیده و در صورت تمایل دانلود کنند:

 

درباره خواجه امیری

احسان خواجه امیری خواننده موسیقی پاپ در ۷ آبان ۱۳۶۳ در بیمارستان هشترودیان تهران متولد شد. او فرزند ایرج، خوانندهٔ قدیمی موسیقی سنتی ایران و فارغ التحصیل مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب است.

پسر  ایرج نامدار

احسان به دلیل متولدشدن در خانواده ای هنرمند، از ۵سالگی آموختن موسیقی را شروع کرد. از هفت یا هشت سالگی کم کم به کلاس های سنتور و ویلن رفت و پیانو را از خواهرش الیکا یاد گرفت.

در ۱۲سالگی برای برنامه کودک آهنگسازی کرد. کار حرفه ای خود را با آهنگسازی برای مجموعه مستند که موسیقی بی کلام بود آغاز کرد و مطرح ترین کارش در آن دوران آهنگسازی آلبومی به نام خاطرات زندگی برای پدرش بود. سازهای مختلف را امتحان می کرد و آموزش یک ساز را به اتمام نمی رساند. فقط می خواست آهنگساز شود و ورود خود را به عرصه خوانندگی یک شوخی می دانست.

در سن ۱۷ ساگی آلبوم من و بابا را روانه بازار کرد که کار مشترک او و پدرش استاد ایرج بود ٬که خود او موفقیت این آلبوم را تا حد زیادی مدیون حضور پدر می دانست. در ۱۹ سالگی به پیشنهاد قاسم جعفری برای ساخت موسیقی سریال غریبانه انتخاب شد، و ترانه «هر چی آرزوی خوبه…» بسیار مورد استقبال قرار گرفت.