تک آهنگ پاشو بیا منتشر شد

موسیقی کوک|  تک آهنگ «پاشو بیا» به آهنگسازی و خوانندگی شهاب مظفری ، با مجوز وزارت ارشاد منتشر شده و در دسترس مخاطبان قرار گرفت.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، شهاب مظفری، خواننده نام آشنای موسیقی پاپ تازه ترین اثرش را در قالب تک آهنگی با نام «پاشو بیا» تقدیم مخاطبان کرده است.

این اثر را که به تهیه کنندگی هادی حسینی تولید شده است، مهریار ترانه سرایی کرده، میکس-مسترینگ آن را محمد فلاحی و تنظیمش را سعید سام بر عهده داشته اند. همچنین بهروز میرزایی نوازنده گیتار قطعه بوده است. کاور این تک آهنگ را امیر امیرائی طراحی کرده است.

شایان ذکر است که تک آهنگ «پاشو بیا» با صدای شهاب مظفری، هم اکنون آماده شنیدن است و علاقمندان می توانند این اثر را بصورت آنلاین از «موسیقی ایرانیان» شنیده و در صورت تمایل دانولد نمایند.

بیوگرافی شهاب مظفری

شهاب مظفری خواننده و آهنگساز جوان متولد ۷ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۷ می باشد و ۲۹ سال سن دارد. وی با رشته کامپیوتر وارد دانشگاه گردیده است و همزمان با تحصیل خود در همان اوایل در زمینه موسیقی فعالیت نمود.

ساز حرفه ای او پیانو ست که از کودکی یادگیری آن را آغاز کرد و مضاف بر آن ، گیتار کلاسیک نیز، از سازهای دیگری ست که مسلط است.

 

شهاب مظفری, اهنگ شهاب مظفری

شهاب مظفری خواننده و آهنگساز جوان

 

اولین آهنگِ خود را با ترانه و آهنگسازیِ خود در سال ۱۳۸۷ به نام “از وقتی رفتی…!” منتشر کرد . که ورژن پیانوی این کار ، بسیار پُرطرفدار ظاهر شد. اما بعد از آن با انتشار کارهای احساسی دیگر توانست به خوبی شناخته شود و هواداران زیادی را بدست آورد به طوری که صفحه اینستاگرام او بیان گر این موضوع می باشد !