جزئیات کنسرت سینا سرلک اعلام شد

برای اجرای ۱۴ آذر در سالن میلاد نمایشگاه؛

موسیقی کوک| تازه‌ترین کنسرت سینا سرلک خواننده موسیقی ایرانی روز پنجشنبه چهاردهم آذر ماه سال جاری با اجرای قطعات منتخب او در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

این کنسرت در ادامه تور اجراهای زنده شهرستان های مختلف کشورمان پذیرای دوستداران موسیقی در پایتخت است.

در این کنسرت که به همت شرکت «هفت باغ» میزبان مخاطبان است، آثار منتخب این خواننده در سال های اخیر از جمله «زیر سقف دودی»، «چه کنم»، «ماه خجالتی» و قطعات متعدد دیگر پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

این خواننده که در سال‌های نه چندان دور به عنوان خواننده ارکستر موسیقی ملی ایران، ارکستر سمفونیک تهران ارکستر ملل، ارکستر پایور و چند گروه معتبر موسیقی اصیل ایرانی فعالیت می‌کرد، در سال‌های اخیر عمده فعالیت‌های خود را مبتنی بر اجرا و تولید آثاری متفاوت و پرمخاطب کرده است.

تولید چندین قطعه برای سریال‌ها و مجموعه‌های مختلف سینمایی و تلویزیونی از دیگر فعالیت‌های او در عرصه خوانندگی است.

او برای قطعاتی که با صدای محسن چاوشی در سریال نمایش خانگی شهرزاد پخش می‌شد، با این خواننده همکاری داشت اما پایان کار این دو با برخی حاشیه‌ها همراه بود.

کنسرت سینا سرلک ساعت ۱۹ و ۲۲:۱۵ روز پنجشنبه ۱۴ آذر ماه به همت موسسه «هفت باغ» در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شوند و علاقه مندان برای حضور و تهیه بلیت این برنامه می توانند به سامانه ایران کنسرت مراجعه کنند.