جنیفر لوپز در یک فیلم جنایی بازی می‌کند

نقش مأمور اف‌بی‌آی برای ستاره موسیقی؛

موسیقی کوک| جنیفر لوپز با همکاری نت‌فلیکس در اقتباس سینمایی از کتاب پرفروش “صفر”‌ (The Cipher) بازی می‌کند.

لوپز که تهیه‌کننده‌ فیلم نیز خواهد بود، نقش یک مأمور اف‌بی‌آی به نام “نینا گوئررا” را بازی می‌کند که وظیفه دارد یک قاتل زنجیره‌ای مرموز که پیام‌هایی رمزنگاری‌شده را در فضای آنلاین منتشر می‌کند به دام بیندازد. این پیام‌ها به قتل‌هایی که روی می‌دهند مرتبط است و برای یک موش و گربه بازی با مأمور اف‌بی‌آی طراحی شده‌اند.

ویدیوی مبارزه‌ او در یکی از پارک‌های ویرجینا به شدت در فضای مجازی مورد توجه قرار گرفته و نه تنها کاربران معمولی، بلکه قاتل مزبور هم آن را می‌بیند. در پی این اتفاق، تصمیم می‌گیرد از طریق یک قتل وحشتناک، نینا را به سمت خود کشانده و کاری که سال‌ها قبل باید انجام می‌داد را به سرانجام برساند.

لوپز و گلداسمیت با کمپانی “نیویورکن پروداکشنز” می‌کوشند نقش‌های کلیدی را به بازیگران زن بسپارند.

به گزارش ۳۰نما، نت‌فلیکس در تولید این پروژه با “ایلین گلداسمیث-توماس” و “بنی مدینا” همکاری می‌کند. لوپز برای سال‌های آینده چندین پروژه در حال توسعه دارد.

جنیفر یکی از سلبریتی مشهور آمریکایی به شمار می‌رود که طی چند وقت اخیر در ساخت فیلم‌های مختلفی مشارکت داشته که تعدادی از آن‌ها هنوز منتشر نشده‌اند. یکی از فیلم‌ها، Marry Me است که در ژانرهای عاشقانه و کمدی ساخته شده و روی یک خواننده‌ی بسیار مشهور به نام کت والدز تمرکز دارد. در فاصله‌ی کوتاهی از مراسم ازدواج، کت پی می‌برد معشوقه‌اش طی چند وقت گذشته به او خیانت کرده است. از همین رو، باستیان را کنار گذاشته و تصمیم می‌گیرد با یک معلم ریاضی که هیچ گونه آشنایی‌ای بینشان وجود ندارد ازدواج کند. نقش معلم ریاضی بر عهده‌ی اوون ویلسون (Owen Wilson) قرار دارد. این اثر از تاریخ ۲۴ بهمن (مصادف با ۱۲ فوریه‌ی سال ۲۰۲۱ میلادی) به سینماها خواهد آمد.

او قرار است در جشن سال نوی “دیک کلارک” نیز ترانه‌هایش را اجرا کند.