جوکر ارکستر تک نفره منتشر شد

با نوازندگی مهدی عطاریان؛

موسیقی کوک| جوکر با اجرای ارکستر تک نفره منتشر شد ؛ مهدی عطاریان، مبدع رسمی «ارکستر تک نفره» در ایران و دارنده عنوان بین‌الملل (Solo-Orchestra)، تازه‌ترین اثر خود را در قالب موزیک ویدئویی تحت عنوان «جوکر» منتشر کرد.

تمام سازهای به‌کاررفته در این موسیقی شامل گیتار کلاسیک، گیتار الکتریک، کازو، هارمونیکا، شیکر، تمبورین و کیک به‌طور زنده و همزمان توسط مهدی عطاریان نواخته شده است.

تنظیم، میکس و مستر نیز توسط او صورت گرفته است.

اثر جوکر برگرفته از ملودی زیبا و بسیار قدیمی آهنگ i’m not your steping stone از گروه پل ریور است که  مهدی عطاریان با تنظیم جدید و اجرای این اثر در قالب ارکستر تک نفره روح تازه‌ای به این اثر دمیده و باعث شده شنیدن این قطعه خالی از لطف نباشد.

در ارائه و تولید این اثر موسسه فرهنگی هنری سفیر ندای ایرانیان با مدیریت مجتبی تیموری برای اخذ مجوز، انجمن صنفی هنرمندان موسیقی ایران با مدیریت محمد اطیابی، مازیار عطاریان در استودیو تهران ، مسعود کشاورز  به عنوان تدوینگر و کارگردان، حسین کریمی  در کارگردانی و عکاسی کار، کاوه عطاریان به عنوان مشاور تولید و آرزو شهروش به عنوان گریمور همکاری داشته‌اند و حضور همه این افراد کمک کرد و جوکر ارکستر تک نفره منتشر شد.