حضور آهنگساز ابی در یک نمایش

موسیقی کوک| «اثر پرتوهای گاما بر گل‌های همیشه بهار» نخستین تجربه کارگردانی مهتاب نصیرپور بر اساس متنی از  پل زیندل در تماشاخانه مهرگان اجرا می‌شود و در دور تازه اجرا، گروه بازیگران تغییرهای داشته است.

این نمایش از ۲۷ شهریورماه هر روز به جز شنبه‌ها روی صحنه می‌رود.

مهتاب نصیرپور، سامان مظلومی، مبینا طبایی، المیرا صارمی، آریان مجد پور و نیکتا مستوفی بازیگران این نمایش هستند.

شهرام زرگر این نمایشنامه را ترجمه و رستاک حلاج خواننده و آهنگساز  ترانه «گلهای همیشه بهار» را برای این نمایش اجرا کرده است.

محمد رحمانیان به عنوان دراماتورژ در کنار مهتاب نصیرپور بوده  و حسن علیشیری سرودن ترانه گلهای همیشه بهار را که رستاک حلاج در این نمایش می خواند، برعهده داشته است.

حضور اشکان دباغ به عنوان تنظیم کننده این قطعه که بعد از انتشار آلبوم لاله زار با آهنگسازی او و خوانندگی ابی حاشیه های زیادی هم ایجاد شد، از نکات قابل توجه این نمایش است. دستیاران کارگردان این نمایش پدیده جمال‌ها، علیرضا فولاد شکن، محمود زهره وند و شهاب ملک پور هستند و محدثه واعظی پور به عنوان مشاور رسانه ای در این کار حضور دارد.

مهتاب نصیرپور در سال ۱۳۴۴ در کازرون به دنیا آمد. همسرش محمد رحمانیان، نمایشنامه‌نویس و کارگردان تئاتر و تلویزیون است. نصیرپور مدرک کارشناسی بازیگری و کارگردانی تئاتر را از دانشکده هنرهای زیبای دانشگاه تهران در سال ۱۳۷۱ گرفت.

او از سال ۱۳۶۵ بازی در تئاتر را با نمایش «حادثه در صبح پاییزی» آغاز کرد و از سال ۱۳۷۰ با بازی در فیلم مسافران فعالیت او در سینما آغاز شد. او از سال ۱۳۶۸ بازیگری در تلویزیون را شروع کرد.

مهتاب نصیرپور به سال ۱۳۸۰، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش دوم زن را برای بازی در فیلم من، ترانه ۱۵ سال دارم از بیستمین دوره جشنواره فیلم فجر دریافت کرد. چهار سال بعد هم به خاطر بازی در فیلم «به نام پدر» در بیست و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر، برنده سیمرغ بلورین نقش دوم زن شد.

مهتاب نصیرپور در اولین جشنواره تولیدات تلویزیونی سیما در سال ۱۳۷۴ هم، به خاطر ایفای نقش در نمایش تلویزیونی «معمای یک قتل» برنده دیپلم افتخار بهترین بازیگر زن شده بود.