حضور محسن چاوشی در برنامه شهاب حسینی تکذیب شد

محسن چاوشی

موسیقی کوک| محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ کشورمان، در برنامه «همرفیق» شهاب حسینی حضور نخواهد داشت.

 روز گذشته خبری  مبنی بر حضور محسن چاوشی  در برنامه «همرفیق» شهاب حسینی منتشر شد که البته با پیگیری‌ خبرنگار ما  این خبر تکذیب شد.

اولین قسمت برنامه «همرفیق» با اجرای شهاب حسینی قرار است از بیستم آذر پخش شود و در اولین برنامه نوید محمدزاده روبروی شهاب حسینی می‌نشیند.

زندگی نامه محسن چاوشی
محسن چاوشی حسینی ۸ مرداد ۱۳۵۸ در خرمشهر به دنیا آمد. چاووشی خواننده، آهنگساز، ترانه سرا و تنظیم کننده سبک پاپ و راک میباشد.

 

کودکی محسن چاوشی
مهاجرت
محسن چاوشی اصالتی کرد تبار دارد ولی بخاطر شغل پدرش که کارمند شرکت نفت خرمشهر بود به آنجا مهاجرت کردند و محسن در خرمشهر متولد شد. او فرزند پنجم خانواده است و سه برادر و دو خواهر دارد.
محسن چاووشی و پدرش
بعد از اشغال خرمشهر در زمان جنگ،  در سن ۴ سالگی به همراه خانواده اش به شهرهای کرمانشاه و مشهد مهاجرت کردند وی تا سن ۱۴ سالگی در این شهر زندگی کرد و پس از آن به تهران آمد.

چاوشی خواننده ای که نامش با غلط املایی نوشته میشد
محسن چاوشی با انتشار پستی در اینستاگرامش به یک غلط املایی در رابطه با نام خانوادگی اش اشاره کرد و نوشت :
آقاجان چاوشی با یک ” و ” لطفا !

این خواننده محبوب پاپ کشورمان، با انتشار صفحه اول شناسنامه خود در اینستاگرامش، نشان داد که تاکنون نام وی به اشتباه با دو “و” نوشته می شد در حالی که چاوشی فقط یک “و” دارد.
آغاز فعالیت حرفه ای
محسن چاوشی پس از دریافت دیپلم حسابداری و اتمام دوره سربازی،فعالیت حرفه ای خود را در زمینه موسیقی در سال ۱۳۸۲ با آلبوم نفرین آغاز کرد و پس از اخذ مجوز در سال ۱۳۸۷ آلبوم یه شاخه نیلوفر را منتشر کرد.

آلبوم یه شاخه نیلوفر چاوشی
از وی تا کنون بیش از ۱۵۰ ترانه شنیده شده است که شامل ۱۱ آلبوم و نیز چندین تک آهنگ است. همچنین آهنگسازی و خوانندگی ترانه های فیلم سنتوری از ساخته های داریوش مهرجویی را نیز انجام داده است.

خاطره محسن چاوشی از فیلم سنتوری

دربارهٔ نحوهٔ ضبط صدایش برای آهنگهای فیلم سنتوری می گوید:«چاره ای جز این نداشتم که در خانه و در یکی از اتاق هایمان کار ضبط را انجام بدهم. به کمک مادرم یک پتو را با میخ به جلوی پنجره زدیم و دیوارها را هم با پتو پوشانیدم تا صدا نپیچد. مادرم از اتاق بیرون رفت و با یک پتو از بیرون، در اتاق را پوشاند. خودم هم از این طرف در، یک پتو آویزان کردم تا بتوانم در نهایت فضایی را در اختیار داشته باشم که در آن بشود وکال گرفت. بعد از همه این ماجراها، پتو را کشیدم روی سرم و در همان شرایط خواندم و همه وکال را ضبط کردم. از زیر پتو که بیرون آمدم، «علی سنتوری» به دنیا آمده بود. همان نسخه هم نهایی شد و پخش شد».