حمایت از پارسا خائف و آرمان امیدی

حوزه هنری با انتشاری اطلاعیه ای اعلام کرد؛

مرکز موسیقی حوزه هنری درخشش پارسا خائف و آرمان امیدی را در مسابقات عصر جدید تبریک گفت و در جهت حمایت از مهارت افزایی و انتشار آلبوم این ۲ استعداد کشور اعلام آمادگی کرد.

به گزارش موسیقی کوک، مرکز موسیقی حوزه هنری با انتشار اطلاعیه ای درخشش پارسا خائف خواننده نوجوان اردبیلی و آرمان امیدی هنرمند نوجوان بختیاری را در  برنامه تلویزیونی «عصر جدید» تبریک گفته و برای حمایت از مهارت افزایی و انتشار آلبوم این ۲ استعداد کشور اعلام آمادگی کرد.

در اطلاعیه مرکز موسیقی حوزه هنری آمده است: «آواز پارسا خائف، بار دیگر آوازه موسیقی سنتی و ظرفیت شگفت آن را در جذب مخاطب یادآور شد و نماینده اصیلی بود از رویش‌های جوان موسیقی انقلاب اسلامی که طلیعه فرداهای هنر ایران زمین‌اند.

از آنجا که این هنرمند نخستین زمزمه‌های آواز را در کلاس های حوزه هنری داشته است، مرکز موسیقی حوزه هنری در ادامه این مسیر حامی و همراه ایشان خواهد بود.

مرکز موسیقی حوزه هنری همچنین از هنرمند نوجوان بختیاری، آرمان امیدی، که آواز اصیل بختیاری و فرهنگ دیر سال این قوم ایرانی را خوش آوازه‌تر ساخت قدردانی کرده و برای حمایت از این پسر دوست‌داشتنی بختیاری نیز اعلام آمادگی می‌کند.»

فصل اول مسابقه بزرگ استعداد یابی «عصر جدید» کاری از گروه اجتماعی شبکه سه سیما به تهیه کنندگی و اجرای احسان علیخانی بود. رویا نونهالی، امین حیایی، آریا عظیمی نژاد و سید بشیر حسینی داوران این مسابقه استعدادیابی بودند.طراحی دکور این مجموعه زیر نظر سیامک احصایی ساخته شده بود و آریا عظیمی‌نژاد نیز ساخت موسیقی‌های این رقابت را بر عهده داشت.