«خط سوم» رضا موسوی در تالار وحدت

خط سوم رضا موسوی میلاد درخشانی

به گزارش موسیقی کوک، پرفورمنس «خط سوم» عنوان تازه‌ترین پروژه موسیقایی – نمایشی رضا موسوی کارگردان تئاتر و مهیار علیزاده آهنگساز جوان است که روز یکشنبه هجدهم آذر ماه  در تالار وحدت روی صحنه می رود.

در این کنسرت – نمایش میلاد درخشانی به عنوان خواننده مهمان و سمیه تاجیک به عنوان نویسنده حضور دارند و گروه اجرایی مشغول مذاکره با چند بازیگر تئاتر و سینمای کشورمان است که بتواند از آنها برای حضور در بخش نمایشی بهره مند شود.

پروژه «خط سوم» که مرحله بلیت فروشی آن از روز پنجشنبه اول آذر ماه آغاز شده روایتی عاشقانه از نگاه کیمیا دخترخوانده مولانا است و چهارده پرده نمایشی را  دربرمی‌گیرد که هفت پرده از آن به شکلی نمایشی و هفت پرده آن اجرای موسیقی را تشکیل می دهد.

رضا موسوی در آغاز به عنوان عکاس وارد عرصه تئاتر شد و بعد از مدتی از او با عنوان عکاس تخصصی تئاتر یاد می شد. کم کم فضای پرفورمنس را تجربه کرد و امروز اغلب در پروژه‌هایی موسوم به کنسرت نمایش یا موسیقی تئاتر حضور جدی دارد.

علیزاده، چندی پیش یک پروژه نمایشی – موسیقایی دیگر با نام «طرحی نو در اندازیم» را با کارگردانی رضا موسوی در  خوانندگی سالار عقیلی و بازی مارال فرجاد و پویا امینی در سالن تهران رویال هال هتل اسپیناس پالاس روی صحنه برده بود، به زودی آلبوم جدیدی با نام «نبودی تو» به خوانندگی هادی فیض آبادی منتشر خواهد کرد.