«مرز بی‌کسی» منتشر شد

اولین اثر رسمی خواننده حاضر در فیلم «کسی از گربه‌های ایرانی خبر ندارد» به نام «مرز بی‌کسی»؛

به گزارش موسیقی کوک، اولین موزیک ویدئوی رسمی آرین نائینی با عنوان «مرز بی کسی»، پس از طی پروسه های قانونی و کسب مجوز رسمی، به کارگردانی صبا مقدمی و تهیه‌کنندگى کیان حجازى، منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفت.

قطعه «مرز بی‌کسی» اولین اثر مجاز و رسمی آرین نائینی است.

این خواننده که در بخشی از فیلم سینمایی «کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد» هنرنمایی کرده بود، حالا پس از گذشت سال‌ها، اثر تازه خود را از طریق رسانه های مجاز و معتبر به گوش مخاطبان می رساند.

کسی از گربه‌های ایرانی خبر ندارد (به انگلیسی: No One Knows About Persian Cats) فیلم سینمایی محصول کشور ایران است با فیلمنامه مشترکی از بهمن قبادی، حسین م. آبکنار، رکسانا صابری که به صورت بدون مجوز و زیرزمینی در این کشور ساخته شده‌است. حامد بهداد، نگار شقاقی، اشکان کوشانفر، بابک میرزاخانی و سروش لشکری و چند تن دیگر از نوازنده‌ها و خواننده‌های موسیقی زیرزمینی ایرانی در سبک رپ و راک از بازیگران این فیلم هستند.

به نقل از شخص خواننده، نائینی از جمله هنرمندانی است که علیرغم دعوتنامه‌هاى متعدد هنرى از کشورهاى اروپایى، به عشق وطن و هم ‌میهنانش در داخل کشور ماند تا روزى بتواند بصورت قانونى و در چارچوب قوانین رسمی ایران، براى مخاطبین محتواى فرهنگى تولید کند.

ناگفته نماند این روزها آرین نائینى با اعضاى گروهش در حال تمرین مستمر براى اجراهاى زنده پیش رویشان است و طبق گفته های «کیان حجازی» تهیه کننده آثار نائینی، آلبومی هم از این موزیسین، مراحل دریافت مجوز را پشت سر گذاشته و به زودی توسط «نشر و پخش جوان» راهی بازار موسیقی خواهد شد.

«مرز بی کسی» در قالب موزیک ویدئو از طریق سایت نواک، رایگان منتشر و در دسترس مخاطبین قرار گرفته است.