خواننده پاپ سفیر شد

از سوی استاندار بوشهر؛

موسیقی کوک| سینا درخشنده پس از حضور در استان بوشهر و برگزاری دو کنسرت به‌عنوان سفیر پروژه گردشگری جام جهانی ۲۰۲۲ انتخاب شد. درخشنده دور اول کنسرت‌های استان بوشهر را ابتدا در شهر «دیلم» به صحنه برد تا این اجرا به گفته روابط عمومی شرکت «آوازی نو» نخستین کنسرت در تاریخ این شهرستان تبدیل شود.

پس از این اجرا فرماندار شهرستان دیلم ضمن قدردانی از  سینا درخشنده گفت: سینا درخشنده در این شرایط اجتماعیِ کشور، شور و نشاط را به میان مردم دیلم  آورده است و بی‌شک نشاط اجتماعی نیاز مهمی است که این روزها بیشتر از هر زمانی وجودش برای جامعه لازم است.

بنابراین برگزاری کنسرت‌های سالم و مفید در شهرهای کوچک کشور نقش مهمی در ایجاد نشاط اجتماعی خواهد داشت.

درخشنده اجرایی هم در شهر بوشهر داشت که در آنجا  از سوی استانداری به‌عنوان سفیر پروژه ملی بوشهر توریست ۲۰۲۲ انتخاب شد.

«بوشهر توریست ۲۰۲۲» عنوان پروژه‌ای بین‌المللی بین ایران و قطر است که به مناسبت برگزاری جام جهانی فوتبال در قطر طراحی شده است. در میان شهرهای ایرانی، بوشهر کمترین فاصله  دریایی و هوایی را با کشور قطر دارد، از این رو هنگام برگزار جام جهانی ۲۰۲۲ در کشور قطر، قرار است که بوشهر پذیرای بخشی از گردشگران جام جهانی فوتبال باشد.

در حال حاضر، پروژه‌های بسیاری در بوشهر در حال ساخت است تا زیرساخت‌های لازم برای پروژه بوشهر توریست ۲۰۲۲ محیا شود. سینا درخشنده خواننده موسیقی پاپ کشورمان هم به‌عنوان سفیر این پروژه ملی انتخاب شده تا در راه معرفی و رونق آن تلاش کند.