داماهی روزهای آخر پاییز کنسرت می‌دهد

داماهی روزهای آخر پاییز کنسرت می‌دهد

موسیقی کوک| گروه داماهی که امسال دومین آلبوم‌اش به نام «در من برو شکار» را منتشر کرده، برگزاری کنسرت‌هایش را از سر می‌گیرد.

این گروه که پیش از محرم و صفر در کاخ سعد‌آباد روی صحنه رفته بود، حالا در تالار وحدت میزبان هوادارانش خواهد بود. آن‌ها قرار است در این اجرا، بیشتر متمرکز بر آثار آلبوم دوم و همچنین قطعات بندری باشند.

در این اجرا اعضای اصلی داماهی یعنی رضا کولغانی، دارا دارایی، حمزه یگانه و ابراهیم علوی با چهار نوازنده مهمان همراهی می‌شوند؛ هومن نامداری (سازهای بادی)، احمد عباس‌نیا (درامز)، محمد جواد قریشی (پرکاشن) و مصطفی صفا (سازهای کوبه‌ای بندرعباسی).

در اجرای پیش رو قرار است داماهی بیشتر قطعات بندری و قطعات آلبوم جدیدش را اجرا کند. آن‌ها احتمالا چهار اثر منتشر نشده را در این کنسرت اجرا خواهند کرد.

قطعه‌ای به نام «برکت» با آهنگ و شعری از ابراهیم شهدوستی (از اعضای گروه قدیمی لیوا) اجرا می‌شود که البته به زودی به عنوان تک آهنگ منتشر خواهد شد.

یک قطعه دیگر به نام «پریزاد» با آهنگی از رضا کولغانی و شعری از ابراهیم منصفی برای اجرا آماده شده است. قطعه‌ دیگر «مایامله» نام دارد که موسیقی همبستگی و کار است؛ شعر و آهنگ این اثر از علیخان حبیب‌زاده است.

پیش‌بینی می‌شود قطعه «چاه تنهایی» با شعری بندری از علی رضایی‌شریف در این کنسرت اجرا شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای تهیه بلیت این اجرا که سه شنبه ۲۶ آذر ماه ساعت ۲۱:۳۰ برگزار می‌شود، به سایت ایران کنسرت مراجعه کنند.