درخشانی ۲۴ دی به صحنه می‌رود

از سوی نشر و پخش جوان و در سالن اندیشه حوزه هنری؛

موسیقی کوک| میلاد درخشانی قطعات جدیدش را اجرا می‌کند. ۲۴ دی ماه سال جاری، کنسرت میلاد درخشانی در سالن اندیشه حوزه هنری روی صحنه می‌رود. این کنسرت به همت به همت نشر و پخش جوان برگزار می‌شود.

قرار است او در این اجرا، مجموعه‌ای از قطعات با کلامش در آلبوم‌های«حرف بزن» و «اشارات نظر» را برای مخاطبانش بخواند. علاوه بر اجرای قطعات قبلی بناست او در این کنسرت، از چند قطعه جدید در حضور مخاطبانش رونمایی کند.

او جایزه باربد برای بهترین آهنگساز موسیقی تلفیقی سال و جایزه باربد برای بهترین آهنگساز موسیقی معاصر بی‌کلام سال را در کارنامه دارد.

کسرا سبکتکین به عنوان نوازنده گیتار بیس، رضا تاجبخش به عنوان نوازنده پیانو، امین طاهری  در مقام نوازنده درامز، طاها مظاهری در جایگاه نوازنده گیتار، هومن نامداری به عنوان نوازنده کلارینت و پدرام درخشانی به عنوان نوازنده سنتور، میلاد درخشانی کنسرت ۲۴ دی ماه همراهی خواهند کرد.

بیشتر بلیت‌های این کنسرت که بناست در سالن اندیشه حوزه هنری برگزار ‌شود، به فروش رسیده است. با توجه به استقبال مخاطبان از کنسرت ۲۴ دی ماه درخشانی، به نظر می‌رسد این کنسرت برای سانس یا سانس‌های بعدی هم تمدید خواهد شد.

کسانی که به حضور در این کنسرت به عنوان تماشاگر علاقه دارند، می توانند به سایت ایران کنسرت به نشانی اینترنتی https://www.iranconcert.com مراجعه کنند و بلیت حضور در این کنسرت را برای خودشان رزرو کنند.