در الف نوبت به ابوا رسید

در الف نوبت به ابوا رسید

موسیقی کوک| در الف نوبت به ابوا رسید. از سلسله برنامه‌های اجرا و تحلیل موسیقی معاصر/نوگرایانه که با نام الف برگزار می‌شود؛ برنامه‌ای با حضور نازنین احمدزاده نوازنده ابوای ارکستر سمفونیک تهران دوشنبه ۲۰ آبان ماه ساعت ۱۹ تا ۲۳ فرهنگسرای ارسباران واقع در خیابان جلفا برگزار خواهد شد.

در این برنامه آثاری از محمدرضا تفضلی، کارن کیهانی و حسام‌الدین دارابی به ترتیب برای ابوا و پیانو، ابوای سولو، ابوا و ویلنسل اجرا خواهد شد.

در ادامه نشست، دکتر آذین موحد و آروین صداقت کیش از استادان و منتقدان شناخته شده موسیقی معاصر در مورد قطعات اجرا شده، بحث و آنالیز تخصصی خودشان را ارائه خواهند داد.

در قسمت دوم پنل گفت‌وگو افرادی همچون دکتر کیاوش صاحب نسق، سینا صدقی و ارشیا صمصامی‌نیا حضور خواهند داشت که در خصوص آثار اجرا شده سخن می‌گویند و به بیان دیدگاه‌های خود از روند موسیقی معاصر در ایران و نسبت آن با جهان معاصر و غرب گفت‌وگو خواهند کرد.

نشست‌های الف از ابتدای سال گذشته شروع شده و در شهرهای تهران و شیراز و رشت ادامه یافته است. برنامه آینده نشست‌های موسیقی نوگرایانه الف نیز در شهر رشت به تاریخ ۱۳ آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

الف به همت و مدیریت افرادی همچون شروین عباسی(آهنگساز) نیما عطرکار روشن(آهنگساز) و علی مرادی به عنوان مدیر اجرایی برنامه به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

ورود برای همگان آزاد و رایگان است و اما علاقه‌مندان از طریق سایت الف باید برای خودشان کارت ورود رزور کنند.