«دف نوای رحمت» مهلت ارسال آثار را تمدید کرد

 موسیقی کوک| «دف نوای رحمت» مهلت ارسال آثار را تمدید کرد. به گزارش موسیقی کوک، مهلت ارسال آثار هنرمندان برای شرکت در نهمین جشنواره بین‌المللی «دف نوای رحمت» تا روز شنبه پنجم مرداد تمدید شد.

 به نقل از روابط عمومی «سپهر سوره هنر»، دبیرخانه نهمین جشنواره بین‌المللی «دف نوای رحمت» ضمن قدردانی از استقبال خوب هنرمندان دف نواز سراسر کشور برای حضور در نهمین جشنواره بین‌المللی دف نوای رحمت، مهلت ارسال اثر به این رویداد را تا ۵ مرداد تمدید کرد.

هنرمندانی که امکان ارسال اثر خود از طریق سایت نداشته‌اند، می توانند تا پنجم مرداد و با تکمیل فرم های مربوطه، فیلم اجرای خود را از طریق سی دی به آدرس دبیرخانه نهمین جشنواره بین‌المللی «دف نوای رحمت» ارسال کنند.

نهمین جشنواره بین‌المللی «دف نوای رحمت» روزهای ۲۲ تا ۲۴ مرداد ماه ۱۳۹۸ در سنندج برگزار می شود.

پیش از این اعلام شده بود آخرین مهلت ارسال اثر به این رویداد ۳۱ تیرماه خواهد بود.

بخش بین‌الملل این جشنواره به صورت غیررقابتی و بر اساس میزان درخواست گروه‌های مختلف از کشورهای منطقه برگزار می‌شود.

بخش سراسری شامل گروه نوازی، تک نوازی و مولودی خوانی می‌شود. در بخش جنبی نیز تجلیل و بزرگداشت یکی از چهره‌های فاخر موسیقی استان کردستان، اجرای گروه‌های موسیقی منتخب اقوام کشور همزمان با برگزاری جشنواره در سنندج، برپایی نمایشگاه عکس دوره‌های قبلی با اعلام فراخوان و جمع‌آوری آثار و تقدیر عکاسان برتر، اعلام فراخوان تولید آثار مستند و فیلم با محوریت موسیقی عرفانی و دف نوازی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی با حضور اساتید برجسته کشوری و بین‌المللی همزمان با جشنواره و تقدیر از کتاب‌های آموزشی دف نوازی با اعلام فراخوان قبلی مورد توجه قرار دارد.

همچنین در بخش ویژه آثاری که در قالب گروه نوازی و مولودی خوانی در راستای ایجاد و تحکیم پایه‌های وحدت و همدلی در جامعه باشند، جدای از بخش مسابقه مورد تقدیر و تجلیل قرار می‌گیرند.

علاقه‌مندان به شرکت در نهمین جشنواره بین‌المللی دف نوای رحمت برای اطلاع از جزئیات و مقررات، دریافت فایل فراخوان و ارسال اثر خود به جشنواره می‌توانند به سایت www.artfest.ir مراجعه کنند.