دوره خوانندگی پاپ مکتب مهر

دوره خوانندگی پاپ مکتب مهر

موسیقی کوک| محمدمهدی سیار، مجتبی فلاحتی، محسن صفایی فر و امیرحسین سمیعی به عنوان مدرسان خوانندگی پاپ مکتب مهر حوزه هنری معرفی شدند. مبانی موسیقی پاپ، سلفژ و تربیت صدای پاپ، شعرشناسی، موسیقی انقلاب اسلامی و فقه موسیقی نیز از جمله سرفصل‌های آموزشی در این دوره است.

در دوره خوانندگی پاپ مکتب مهر هنرجویان توانایی تولید و فعالیت اصولی در زمینه خوانندگی پاپ را با توجه به مبانی علمی و مهارتی پیدا خواهند کرد. این در حالی است که متقاضیان شرکت در این دوره که ویژه آقایان است، باید بین ۱۵ تا ۳۵ سال و بهره مند از استعداد و سوابق حداقلی موردنیاز در این رشته هنری باشند.

به نقل از روابط عمومی سپهر سوره هنر، مکتب مهر با اهدافی همچون استعدادیابی، جذب نیروی انسانی متعهد و کادرسازی، تسهیل شرایط آموزش هنر برای عموم و آموزش جامع رشته‌های مختلف هنری در حوزه هنری راه اندازی شده و کار خود را از تابستان امسال آغاز می‌کند.

«مکتب مهر، باشگاهی هنری است که با شناسایی علاقه‎مندان مستعد و متعهد و اهتمام به آموزش، هدایت، توانمندسازی و حمایت هنرجویان، تلاش در جهت کادرسازی نوین برای هنر انقلاب اسلامی و نیز تولید مداوم آثار هنری فاخر و متعهد در طراز انقلاب اسلامی را وظیفه خود می‌داند.»
این مکتب تلاش می‌کند با ایجاد محیطی تخصصی، سالم، پویا و در عین حال، صمیمی و دوستانه، گام جدیدی را در راستای تربیت، تولید، ترویج، توزیع و تعامل که اصول راهبردی حوزه هنری هستند، بردارد و در این مسیر اهداف و عملکرد خود را در چهار سطح ارائه می‌کند:

۱- هدف اصلی و مهم مکتب مهر، پرورش، هدایت، توانمندسازی و حمایت هنرجویان علاقمند در راستای اهداف حوزه هنری است که به کادرسازی نسل جدیدی از هنرمندان انقلابی و متعهد و همچنین خلق آثار و محصولات هنری فاخر و طراز انقلاب خواهد انجامید.
۲- مکتب در کنار هدف اصلی خود، به تشویق هنرمندان حرفه‌ای، به منظور حفظ ارتباط دو سویه با آنان و ایجاد حس همبستگی، صمیمیت و همراهی نیز می‌پردازد که در نهایت می‌تواند به بزرگ شدن خانواده حوزه هنری و همچنین تولید محصولات هم‌راستا با اهداف حوزه بینجامد.
۳- تکریم هنرمندان پیشکسوت و حفظ تعامل و ارتباط با آنها به عنوان عضوی از جامعه هنری، از اهداف ثانویه مکتب است که می‌تواند علاوه بر امکان استفاده از تجارب و مشاوره این افراد، به ایجاد حس خشنودی در ایشان کمک کند.
۴- تقویت ارتباط با مخاطب عام و ارائه اخبار و محصولات حوزه هنری در سطوح وسیع‌تر، کارکردی است که مکتب در کنار اهداف یادشده به آن می‌پردازد و به منظور ترویج و انتقال پیام‌های هنر انقلاب به جامعه که از اهداف اصلی حوزه هنری است، انجام می‌شود.

علاقه مندان جهت ثبت نام و آگاهی از جزئیات این کلاس‌ها می‌توانند به سایت www.maktabemehr.ir مراجعه یا با شماره ۰۲۱۸۸۸۹۶۹۲۸ تماس بگیرند.