دوره مستر کلاس‌های رهبری ارکستر برگزار می‌شود

موسیقی کوک| سومین دوره مستر کلاس‌های رهبری ارکستر با مشارکت «نصیر حیدریان»، استاد دانشگاه گراتس وین در مرکز آموزش بنیاد رودکی برگزار می‌شود.

این بنیاد در راستای اهداف و مأموریت‌های خود و در راستای کشف و پرورش استعدادهای درخشان هنری و تربیت نسل آینده ارکسترهای ایران اقدام به برگزاری سومین دوره مستر کلاس‌های رهبری ارکستر با مشارکت استاد «نصیر حیدریان»، استاد دانشگاه گراتس وین در مرکز آموزش این مجموعه کرده است.

این دوره از مسترکلاس‌های رهبری ارکستر در ادامه دو مسترکلاس پیشین مرکز آموزش هنری و در دو سطح مبتدی و پیشرفته از ۱۳ بهمن شروع و تا نیمه اسفند ماه در یکی از سالن‌های بنیاد رودکی ادامه خواهد یافت.

مستر کلاس رهبری ارکستر پیشرفته با همراهی ارکستر زهی ۱۵ نفره و به صورت گروهی برگزار می‌شود و در پایان دوره‌ها نیز یک کنسرت با مشارکت ارکستر زهی و برگزیدگان مسترکلاس‌ها در تالار رودکی برگزار خواهد شد.

مسترکلاس دوم تحت عنوان تکنیک و اصول رهبری ارکستر، برای متقاضیانی که تاکنون در این مسترکلاس‌ها شرکت نکرده اند، برنامه‌ریزی شده است.

گفتنی است به اعضای شرکت کننده در این دوره از مستر کلاس‌ها، گواهی شرکت در دوره اعطا می‌شود و نیز امکان ادامه کلاس‌ها به صورت مستمر و مجازی پس از اتمام این دوره نیز وجود خواهد داشت.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می‌توانند به وب سایت بنیاد رودکی به نشانه Bonyadroudaki. ir و یا به صفحه اینستاگرام بنیاد رودکی و یا مرکز آموزش هنری مراجعه و یا با مرکز آموزش با شماره‌های ۶۶۷۴۳۳۵۸.۶۶۷۴۳۳۵۹ و ۶۶۷۴۳۳۶۱ مراجعه کنند.