دوقلوها، گیسوی نگار را منتشر کردند

دوقلوها، گیسوی نگار را منتشر کردند

موسیقی کوک| قطعه‌ گیسوی نگار با صدای علی سعیدی و محمد سعیدی همزمان با سالروز تولدشان در روز چهارشنبه هشتم آبان نودو هشت منتشر شد.

آهنگسازی و تنظیم این قطعه را سینا فرازدی پور بر روی  کلامی از فیض الله نکویی دستجردی انجام داده است.

همچنین میکس و مستر این قطعه از سوی میلاد بیضا انجام شده  و پوستر این قطعه را هم مهدی احمدیان طراحی و اجرا کرده است.

گیسوی نگار در سایت‌های داخلی و خارجی موسیقی برای علاقه‌مندان قابل دسترسی است.

محمد و علی سعیدی دو برادر خواننده در سبک سنتی ایرانی هستند. آن‌ها تنها دوقلوهای آواز ایرانی محسوب می‌شوند. این دو در سال ۱۳۶۰ خورشیدی در اصفهان به دنیا آمدند.

شروع فعالیت رسمی آن‌ها در زمینه موسیقی با خواندن در مراسم‌های مذهبی و به ویژه تعزیه خوانی با بزرگان تعزیه ایران نظیر علی محمد حجازی، هاشم فیاض، عباس جواهری، علاءالدین قاسمی، رضا مشایخی، اسماعیل محمدی و… همراه بود.

همزمان با اجرای تعزیه در کلاس‌های فضل‌الله شاهزمانی (از شاگردان جلال تاج اصفهانی و مهدی یاوری) شرکت کردند و ضمن فراگیری ردیف‌های آوازی، در کلاس‌های شاهزمانی با ظرایفش آشنا شدند.

بعد از آن همکاری خود را با گروه موسیقی دلنوازان به سرپرستی و آهنگسازی امیر اسلامی آغاز کردند و کنسرتهایی در اصفهان و تهران به نفع کودکان مبتلا به تالاسمی با صدای آن‌ها به روی صحنه رفت.

بعد از سه سال، موفق به گذراندن دوره نفس‌گیری و تکنیک آواز نزد محمدعلی کیانی نژاد شدند. این دو برادر، هم‌اکنون از آموزش‌های محمد تقی سعیدی استفاده می‌کنند.