دویستمین کنسرت طلیسچی برگزار شد

در سالن میلاد نمایشگاه؛

علیرضا طلیسچی خواننده موسیقی پاپ روز دوشنبه ۲۸ مرداد دویستمین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار کرد.

به گزارش موسیقی کوک، علیرضا طلیسچی خواننده موسیقی پاپ روز دوشنبه ۲۸ مرداد دویستمین کنسرت خود را  در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار کرد.

این خواننده با خوشامدگویی و اجرای قطعات «تو فکر می کنی کی ای؟» و «نفس کی بودی تو»به حاضران در سالن گفت: با افتخار این دهمین کنسرت تهران ما در سال ۹۸ است.

طلیسچی پیش از اجرای قطعه بعدی بیان کرد: در سال ۱۳۹۵ بازار موسیقی تلفیقی داغ شد و من هم قطعه‌ای با عنوان «به خودم بد کردم» را با همراهی سعید آتانی خواندم که امروز آن را دوباره اجرا می‌کنم اما بخش‌های مربوط به سعید آتانی به صورت ضبط شده پخش می‌شود. به هر حال هرکسی روزی از جایی شروع می‌کند.

 فکر می‌کنم من هم برای اولین بار با آهنگ «قرار نبود» در دل شما جا گرفتم که البته از لیست اجرای ما خارج شده بود اما به دلیل درخواست زیاد آن را اجرا می‌کنیم.

طلیسچی در ادامه قطعه «ای دل خودم» را به اجرا درآورد که طبق گفته‌های او رکورددار قطعاتش تا پیش از ضبط قطعه جدیدش بوده است که هنوز ارزش‌ها و زیبایی خود را دارد.

بعد از آن هم «ای داد بر من»، «دیوونه دوست داشتنی» و «آهنگ آخرش قشنگه» با همخوانی حاضران در سالن، به اجرا درآمد. پس از اجرای این آثار، قطعه «سختگیر»؛ تازه‌ترین اثر طلیسچی، برای مخاطبان اجرا شد.

این خواننده موسیقی پاپ پیش از اجرای قطعه «زندگی جونم»  گفت: من ده، پانزده سال از جوانیم را گذاشتم تا دل شما را به دست بیاورم و از آن به بعد شما شدید همه زندگی من و امروز خیلی خوشحالم که با این حس و حال خوب بگویم این دویستمین سانس کنسرت من است.

«دلی» و «عزیزی» قطعات دیگری بودند در ادامه برای مخاطبان به اجرا درآمد و سه آهنگ «دیوونه دوست داشتنی» «سختگیر» و «آخرش قشنگه» برای دومین بار به عنوان حسن ختام اجرا شد.

آرتین زمانی (کیبورد)، امیرحسین آزموده (پرکاشن)، کامیار عبدی (درامز)، علی لطفی (ساکسوفون)، محمد عارف، مهراد حیدری و علی شقاقی (گیتار) اعضای ارکستر علیرضا طلیسچی را به رهبری امیر بهادر دهقان ( کیبورد) تشکیل می‌دادند.

کنسرت علیرضا طلیسچی، ۲۸  مرداد در دو سانس به همت موسسه فرهنگی هنری نوای سپند به مدیریت مهدی اسفندیار در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار شد.