رامین جوادی آهنگساز «اترنالز» شد

رامین جوادی آهنگساز اترنالز شد

موسیقی کوک| رامین جوادی، آهنگساز برجسته ایرانی قرار است پس از حدود ۱۲ سال برای ساخت موسیقی متن فیلم «اترنالز» به دنیای سینمایی مارول بازگردد.

از تابستان امسال مراحل فیلم‌برداری و تولید فیلم The Eternals (اترنالز) در استودیوی فیلم‌سازی پاین‌وود در بریتانیا آغاز شد و طی این مدت شاهد انتشار تصاویری از پشت‌صحنه فیلم‌برداری فیلم نیز بوده‌ایم.

در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، آهنگساز این فیلم از دنیای سینمایی مارول مشخص شده است. رامین جوادی، آهنگساز ایرانی و برنده ۲ جایزه‌امی برای ساخت موسیقی متن سریال Game of Thrones (بازی تاج‌وتخت)، وظیفه ساخت موسیقی متن فیلم «اترنالز» را بر عهده گرفته است.

جوادی پیش‌ازاین وظیفه ساخت موسیقی متن فیلم Iron Man (آیرون من) را در سال ۲۰۰۸ بر عهده داشت و حال او قرار است بعد از ۱۲ سال به دنیای سینمایی مارول و یکی از فیلم‌های مهم فاز چهارم آن بازگردد.

علاوه بر این، جوادی وظیفه ساخت موسیقی متن آثار دیگری چون سریال Westworld  (وست ورلد)، فیلم Pacific Rim (حاشیه اقیانوس آرام)، سریال Tom Clancy’s Jack Ryan (تام کلنسی جک رایان)، سریال Prison Break (فرار از زندان) و سریال Person of Interest (مظنون) را نیز بر عهده داشته است.

علاوه بر رامین جوادی، دیلن تیچنر، تدوینگر نامزد دریافت ۲ جایزه اسکار برای تدوین فیلم There Will Be Blood (خون به پا خواهد شد) و فیلم Zero Dark Thirty (سی دقیقه پس از نیمه‌شب)، هم برای تدوین این فیلم به تیم تولید «اترنالز» اضافه شده است.

از دیگر کارهای شاخص تیچنز می‌توان به تدوین فیلم Boogie Nights (شب‌های عیاشی)، فیلم Phantom Thread (رشته خیال)، فیلم Brokeback Mountain (کوهستان بروکبک) و فیلم The Town (شهر) اشاره کرد.

فیلم «اترنالز» برای اکران در تاریخ ۶ نوامبر ۲۰۲۰ (۱۶ آبان ۱۳۹۹) برنامه‌ریزی شده است.

کلوئی ژائو، کارگردان فیلم The Rider (سوارکار)، وظیفه کارگردانی فیلم اترنالز را بر عهده دارد.

ریچارد مدن، آنجلینا جولی، جما چان، کمیل نانجیانی، سلما هایک، لورن ریدلوف، برایان تایری هنری، لیا مک‌هیو، دان لی، بری کیوگن و کیت هرینگتون، از جمله بازیگرانی هستند که در فیلم «اترنالز» حضور دارند و به ایفای نقش خواهند پرداخت.