رضا شیری دلیل مهاجرتش را فاش کرد

موسیقی کوک| رضا شیری از خوانندگان پاپ ایران، اعتراف کرد که قصدش از مهاجرت به ترکیه زدن سایت قمار و شرط‌بندی (بت) بوده است ولی خیلی عوامل باعث شد که این اتفاق نیافتد؛ او دراین‌باره نوشت: از همه ممنونم حتى اونایى که فحش دادن و فهمیدم که اون مسیر براى من نبود.

رضا شیری در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

«روزى که اومدم ترکیه با هدف سایت زدن بود

خیلى عوامل باعث شد که نشه اون و بسیار خوشحالم که الآن آرامش دارم و مسیرى رو پیدا کردم که باعث شادى خودم و خانواده‌ام و کسانى که دوستم دارن بشه ممنونم از همه ممنونم حتى اونایى که فحش دادن و فهمیدم که اون مسیر براى من نبود کار خرید و فروش ملک رو کنار خوانندگیم خواهم داشت به امید اینکه بتونم کنارتون باشم.»

رضا شیری پس از خروج از ایران در یک گفتگوی لایو اینستاگرامی با مسعود صادقلو (دیگر خواننده پاپ پرطرفدار) خبر مهاجرتش را تأیید کرده بود. او دراین‌باره گفت: «نه فرار کردم و نه پشت به مملکتم کردم. فقط برای تغییر سبک زندگی‌ام بعد ۳۷ سال از ایران خارج شدم.»

شیری با انتشار بخشی از این گفتگو در صفحه اینستاگرامش نوشت:

«من نه از مردم ایران بدى دیدم نه از دولت نه از هیچ جاى زندگیم ناراضى بودم. شرایط زندگیمم خوب بود. من نیومدم از مردمم بد بگم، نیومدم کشورمو بکوبم. اومدم فقط زندگى کنم، همین. این حق هر انسانیه. من میخوام فقط میخوام شاد باشم و واسه شادى کشورم و مردمش تلاش کنم. وزارت ارشاد مجوز منو داد و اجازه داد کار کنم ولى دیر. من دلم میخواد لذت ببرم از زندگیم، هیچ کس هم اجازه نداره که منو در مقابل مردم و کشورم قرار بده. من الان مجازم این ماجراى ممنو کاریم واس چند سال پیش بود و الانم مجاز بودم»

رضا شیری خواننده جوان و دهه شصتی است. اولین آهنگ این خواننده در دهه‌ی ۸۰ منتشرشده است. این خواننده صاحب دو فرزند یک دختر و یک پسر است.