رضا صادقی پاپی‌ها را به باد انتقاد گرفت

موسیقی کوک| رضا صادقی، خواننده شناخته‌شده موسیقی پاپ به‌تازگی با انتشار پستی در صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام، اعتراض جالبی به بعضی خواننده‌های مطرح و جوان موسیقی پاپ کرد  و ظاهراً میلاد ماهان راد، تهیه‌کننده و مدیر برنامه‌اش بعد از انتشار پست رضا صادقی در فضای مجازی به مطلب او واکنش نشان داد.

رضا صادقی در این متن که تصویرش در ادامه آمده، نوشته است: «یه زمانی چه‌چه زدن‌ها بود و بعدش اومد شد تحریر و درست خوندن. مسخره ماجرا اینجاست که لاتی خوندن اون روزا بهش می‌گفتن «کوچه‌بازاری»،  امروز میگن «هیت یا مگاهیت» جالب‌تر که هر چی مزخرفش بیشتر، طرف بیشتر احساس می‌کنه همه چیش درسته. وقتی هر رو میز تنبک زنی میشه آهنگساز و هر مزخرفی میشه شعر، بیچاره نسلی که برای عاشقانه‌هاش باید توی انبار کاه دنبال سوزن به گرده، اونم با «موچین»

ضمناً از هیچکس جز خدام نمی‌ترسم و نگران نیستم. پس پیغام پسغاماتون و مستقیم به خودم بگید که جوابش و به‌طور ویژه بشنوید حضرات تهیه»

رضا صادقی پاپی‌ها را به باد انتقاد گرفتتهیه‌کننده رضا صادقی و مدیر شرکت فرهنگی آراد که علاوه بر رضا صادقی تهیه‌کننده تعداد زیادی از خواننده‌های جوان و البته پرمخاطب این روزهای موسیقی پاپ است، بلافاصله پس از پست رضا صادقی، متنی در صفحه شخصی‌اش منتشر کرد که می‌توان آن را  در واکنش به این پست رضا صادقی قلمداد کرد.

ماهان راد نوشته است: «تعریف موسیقی خوب و فاخر چیه آخه؟ موسیقی بر اساس علاقه است. به نظر من موسیقی بد نداریم. تمام سبک‌های جدید موسیقی در چارچوب قانون، قابل‌احترام‌اند. موسیقی حد مرز نداره و به سلیقه مردم باید احترام گذاشت.»

رضا صادقی پاپی‌ها را به باد انتقاد گرفت