رفتار طرف ایرانی غیرحرفه‌ای بود

انتقاد ماهسون از استفاده تبلیغاتی یک سریال از مذاکره با او:

موسیقی کوک| ماهسون گفت: تنها یک سناریو خواندم و رسانه‌ای کردن آن از سوی طرف ایرانی یک رفتار غیرحرفه‌ای بود.

پس از آنکه اعلام شد ماهسون قرمزی‌گل در یک سریال نمایش خانگی حضور خواهد داشت، این خواننده سرشناس ترکیه‌ای به این اتفاق واکنش نشان داد و گفت، اگر به توافق برسد در این مجموعه به ایفای نقش می‌پردازد.

اوایل امسال بود که ‎ماهسون خواننده سرشناس ترکیه در پیامی با مردم ‎ایران همدردی کرد. روز گذشته خبر رسمی «همکاری ماهسون در سریال پدرخوانده» به تهیه‌کنندگی ‎مرتضی شایسته منتشر شد.

رحیم طوفان کارگردانی این سریال را برعهده دارد و این سریال قرار است در دو فصل برای پخش در شبکه نمایش‌خانگی تولید شود که هر فصل اش ۱۸ قسمت خواهد بود.

این خواننده امروز نسبت به این خبر واکنش نشان داد و در نخستین اظهار نظر رسمی خود اظهار کرد: فقط یک سناریو به دست من رسیده و تنها یک پیشنهاد است. اگر دوستش داشته باشم و درباره شرایط به توافق برسیم در این سریال بازی خواهم کرد.

او خاطرنشان کرد: البته که رسانه‌ای کردن آن از سوی طرف ایرانی یک رفتار غیرحرفه‌ای بود.

پیش تر مشابه این خبر درباره حضور ‎الیاس یالتینتاش نیز منتشر شد ولی هرگز اتفاق نیفتاد.

گفته می‌شود، این سریال شبکه نمایش خانگی که به تهیه‌کنندگی مرتضی شایسته و کارگردانی رحیم طوفان تولید می‌شود براساس فیلمنامه‌ای از مجید برزگر و لیلا نیک‌ذات خواهد بود.

این سریال ملودرامی اجتماعی است که داستانش از ابتدای انقلاب آغاز شده و تا زمان حال ادامه خواهد داشت و در آن بازیگران ترک با هنرمندان ایرانی همراه می‌شوند.

یادآور می‌شود، «ماهسون قرمزی‌گل» خواننده، بازیگر و کارگردان کرد تبار ترکیه از جمله افرادی است که با او برای بازی در این مجموعه نمایشی رایزنی شده است.