«رفیق آرزوهات باش» منتشر شد

موسیقی کوک| سیامک عباسی خواننده پاپ بعد از یک وقفه بلندمدت کاری، روز گذشته قطعه تازه خود با عنوان «رفیق آرزوهات باش» را به مناسبت روز جهانی دیابت منتشر کرد.

عباسی این کار را با هنرجوهای هنرمند دوره‌ دوم کلاس پیشرفته‌ ترانه‌سازی‌اش ساخته و به گفته خودش اسم این آهنگ بهترین توضیح برای اثر است.

او در ادامه توضیح می‌دهد که تیزر این قطعه را با همکاری دوستان دیابتی ساخته و تک‌تک کسانی که در ویدئو حضور دارند دیابتی هستند.

عباسی در صفحه اینستاگرامش نوشت: «به مناسبت امروز که روز جهانی دیابت است این آهنگ را به همه‌ دیابتی‌های عزیز تقدیم می‌کنم و امیدوارم دیابت نتواند مانعی برای رسیدن به آرزوهایتان شود.»

گفتنی است که سیامک عباسی در زمینه‌های هنری دیگری چون سرایش شعر و ترانه، آهنگسازی و تنظیم نیز فعالیت دارد. او از نوجوانی در دنیای شعر قدم برداشته، ترانه‌سرایی را خیلی زود شروع کرده و زبان خود را نیز زود به دست آورده است، اما فعالیت حرفه‌ای و رسمی خود را بعد از تحصیل موسیقی در دانشگاه شروع کرده است.

این خواننده تا ۷ سال پس از شروع فعالیتش هیچ‌گونه تصویری از خود منتشر نکرد. او دلیل آن را پرهیز از حاشیه و ارتباط فقط از طریق اثر اعلام کرده بود.

این خواننده بارها در صفحات مجازی خود تاکید کرده بود که برای هوش و گوش مخاطبین خود احترام زیادی قائل است و ترجیح می‌دهد به دور از حاشیه‌ساز بودن و تنها با کلام، موسیقی و صدای خود شنیده شود.

او اولین آلبوم مجاز خود را در شهریورماه سال ۱۳۹۵ به نام «خوشبختیت آرزومه» منتشر نمود. سیامک عباسی همچنین در سال ۱۳۹۵ به همراه امیر عباس گلاب نخستین تیتراژ تلویزیونی‌اش را با نام «دلفریب» منتشر کرد که این قطعه برای برنامه‌ خوشا شیراز ساخته شد.

سیامک عباسی با ارائه نماهنگ‌هایی که تاکنون همواره سبک انیمیشن داشته‌اند، توانسته است سطح نماهنگ‌های ایرانی را به شکل قابل توجهی ارتقاء دهد.