رقابت آریانا گرانده و تیلور سوئیفت

موسیقی کوک| رقابت آریانا گرانده و تیلور سوئیفت بر سر جوایز «ام تی وی»؛ به گزارش آسوشیتدپرس آریانا گرانده و تیلور سوئیفت بیشترین نامزدی برای دریافت جوایز شبکه «ام تی وی» را از آن خود کرده‌اند.

شبکه «ام تی وی» روز سه شنبه اسامی نامزدهای جایزه نماهنگ (موزیک ویدئو) خود را اعلام کرد و آریانا گرانده و تیلور سوئیفت هر کدام نامزد دریافت ۱۰جایزه‌ شده‌اند و در هشت رده، از جمله در زمینه بهترین نماهنگ سال با هم رقابت خواهد کرد.

نماهنگ «تو باید آرام شوی» تیلور سوئیفت و نماهنگ «مرسی، نفر بعدی» آریانا گرانده ، نامزد مهمترین جایزه این رویداد شده‌اند.

بیلی آیلیش ۱۷ ساله با ترانه جدیدش به نام «مرد بد» از دیگر نامزدهای دریافت این جایزه است.

او در مجموع نامزد دریافت ۹ جایزه، از جمله بهترین هنرمند سال شده است.

آریانا گرانده-بوترا که به آریانا گراند شناخته می‌شود بازیگر و خواننده اهل آمریکا است. او فعالیت حرفه‌ای‌اش را در بازیگری به صورت رسمی در سال ۲۰۰۸ وقتی ۱۴ ساله بود با تئاتر برادوی موزیکال ۱۳ آغاز کرد.

بعد از آن، نقش کت ولنتاین را در سریال ویکتوریوس در سال ۲۰۰۹ بازی کرد. بعد از چهار فصل، سریال به پایان رسید و گرانده در سال ۲۰۱۳ در سریال سم و کت ایفای نقش کرد. ساخت این سریال در سال ۲۰۱۴ به پایان رسید. او برای برخی انیمیشن‌ها هم صداگذاری کرده است. او با ۱۵۵ میلیون دنبال کننده لقب ملکه اینستاگرام را از آن خود کرده است.

تیلور آلیسون سوئیفت خواننده، ترانه‌سرا، تهیه‌کننده موسیقی و هنرپیشه اهل ایالات متحدهٔ آمریکا است. او برای آهنگ‌های روایتی درباره زندگی شخصی‌اش شناخته شده‌است.

او در پنسیلوانیا زاده شد و رشد کرد. سوئیفت در چهارده سالگی برای پیشرفت در موسیقی کانتری به نشویل، تنسی نقل مکان کرد. او قراردادی را با بیگ ماشین رکوردز امضا کرد و به جوان‌ترین ترانه نویس انتشارات موسیقی سونی/ای‌تی‌وی تبدیل شد. او در اکتبر ۲۰۰۶، اولین آلبومش را با نام خودش منتشر کرد که به رتبه ۵ در بیلبورد ۲۰۰ سعود کرد. تک آهنگ «ترانه ما» او را به جوان‌ترین هنرمندی تبدیل کرد که به رتبه اول جدول داغ‌ترین ترانه‌های کانتری رسیده است. دومین آلبوم سوئیفت بی‌باک در سال ۲۰۰۸ منتشر شد. موفقیت هم‌زمان تک آهنگ‌های «داستان عشق» و «تو مال منی» بی‌باک را به پرفروش‌ترین آلبوم سال تبدیل کرد. بی‌باک، چهار جایزه گرمی دریافت کرد و سوئیفت جوان‌ترین برنده جایزه گرمی بهترین آلبوم سال شد.

از سوی شبکه «ام تی وی» آریانا گرانده و تیلور سوئیفت هر کدام نامزد دریافت ۱۰ جایزه شده‌اند و در هشت رده، از جمله در زمینه بهترین نماهنگ سال با هم رقابت خواهد کرد.