«ره عشق» از تالار وحدت می‌گذرد

کنسرت پیانو و ویلن بردیا صدرنوری و علیرضا چراغچی، اول آذر در وحدت؛

به گزارش موسیقی کوک، به نقل از روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «راد نو اندیش»، بردیا صدرنوری نوازنده پیانو و علیرضا چراغچی نوازنده ویولن ساعت ۲۱:۳۰ روز پنجشنبه اول آذر ماه تازه‌ترین کنسرت خود را در قالب یک اجرای دو نوازی پیانو و ویولن با عنوان «ره عشق» برگزار خواهند کرد.

در این کنسرت که به همت موسسه فرهنگی هنری «راد نو اندیش» میزبان علاقه مندان موسیقی ایرانی است قطعاتی در دستگاه های ماهور، اصفهان و چهارگاه با اجرای آثاری از آهنگسازان صاحب نام موسیقی کشورمان از جمله پرویز یاحقی، حبیب الله بدیعی، همایون خرم، اسدالله ملک، انوشیروان روحانی و تعدادی دیگر به مخاطبان ارائه می شود.

کنسرت دو نوازی پیانو بردیا صدرنوری و ویولن علیرضا چراغچی به همت موسسه فرهنگی هنری «راد نو اندیش» ساعت ۲۱:۳۰ روز پنجشنبه اول آذر ماه در تالار وحدت تهران برگزار می شود.

مؤسسه فرهنگی هنری «راد نو اندیش»  چند سالی است که  با  همراهی خانواده استاد همایون خرّم و با حمایت دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جشنواره نوای خرم را برگزار می‌کند. علاوه بر این انتشار موزیک ویدیوهایی در زمینه موسیقی ارکسترال ایرانی و برگزاری کنسرت‌هایی در این فضا بخش دیگری ا کارهایی است که این موسسه در طول چند سال فعالیت خود انجام داده است.

بردیا صدر نوری فراگیری پیانو را از ده سالگی با سبک کلاسیک، نزد فهیم ممتازی آغاز کرد. سپس به سبک ایرانی روی آورد و در این راه از آموزش‌های کیومرث پارسای بهره برد. از سال ۶۶ تاکنون کنسرت‌های متعددی را به صورت تک‌نوازی، گروه‌نوازی و هم‌نوازی در همکاری با گروه­های موسیقی خنیا به سرپرستی ‍‍بانو پری ملکی، مهر به سرپرستی آقای ناصر ایزدی و سیمرغ به سرپرستی آقای افشین قرشی اجرا کرده است.

او سرپرستی گروه موسیقی مهرآور را برعهده دارد. ایشان تحصیل‌کرده رشته مهندسی صنایع در دانشگاه صنعتی امیرکبیر و نیز دکترای مدیریت استراتژیک می‌باشد.

از بردیا صدرنوری کتاب «طرح جامع موسیقی کشور» و آلبوم‌های موسیقی «زندگی جاریست…»، «آوای زندگی» و «خاطره‌ها» منتشر شده است. همچنین در آلبوم موسیقی “بهانه ی تو” به آهنگسازی آقای ناصر ایزدی به همنوازی پیانو با آواز استاد مهدی فلاح پرداخته است. جشنواره و جایزه استاد همایون خرّم ویژه کودکان و نوجوانان بر اساس طرحی از وی و با مدیریت ایشان برگزار می‌شود.

مخاطبان برای تهیه بلیت این کنسرت می توانند به سامانه «ایران کنسرت» مراجعه کنند  یا با شماره تلفن های ۸۸۵۲۸۱۴۷ و ۸۸۵۲۸۱۴۸ ( موسسه فرهنگی هنری راد نو اندیش) تماس بگیرند.