روحانی در شب موسیقی

روحانی در شب موسیقی

موسیقی کوک|  «شب موسیقی» دومین شب از مجله شبانگاهی «شب های هنر» است که یکشنبه شب‌ها ساعت ۲۳ پخش می شود. دومین قسمت از سری جدید «شب موسیقی»، این هفته میزبان رهبر ارکستر سمفونیک تهران است و شهرداد روحانی در شب موسیقی به خانه‌های مردم می رود.

رضا مهدوی مجری کارشناس «شب موسیقی» یکشنبه ۶ مرداد ماه در این برنامه میزبان شهرداد روحانی نوازنده و آهنگساز خواهد بود که از سال ۹۵ به  عنوان رهبری ارکستر سمفونیک تهران مشغول به کار است. قرار است مهدوی در این برنامه  با روحانی  درباره ارکستر سمفونیک  به گفت‌وگو بپردازد.

سه قطعه از ارکستر سمفونیک تهران به رهبری شهرداد روحانی و دو قطعه از علی رهبری در برنامه این هفته «شب موسیقی» پخش می شود.

در قسمت ناشنیده های «شب موسیقی» یکشنبه شب، قطعه ای از استاد بنان که در سال ۴۳ اجرا شده است پخش خواهد شد.

گزارشی از بزرگداشت محمدعلی بهارلو از نوازندگان قدیمی ویولن، گفت‌وگو با پرویز بیات نوازنده پیشکسوت کنترباس و باسابقه‌ترین نوازنده ارکستر سمفونیک تهران و پخش گفت‌وگویی درباره زنده یاد مصطفی کمال پورتراب آهنگساز ایرانی و از استادان تئوری موسیقی (استاد شهرداد روحانی ) از دیگر بخش های مجله «شب موسیقی» است.

«شب موسیقی» به تهیه کنندگی حبیب الله ذوالفقاری، مجله تخصصی موسیقیایی، یک شنبه شب‌ها ساعت ۲۳ به طور زنده، از شبکه ۴ سیما پخش می شود.

«شب های هنر» محصول گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است که از شنبه تا جمعه، هر شب ساعت ۲۳، به یکی از موضوعات تئاتر، موسیقی، شعر و ادبیات، کتاب و روایت، معماری، سینما و طنز می پردازد.