رونمایی از رازآلود و اشراق در خانه موزه بتهوون

رونمایی از رازآلود و اشراق در خانه موزه بتهوون

رونمایی از رازآلود و اشراق در خانه موزه بتهوون ؛ جشن انتشار ۲ آلبوم «راز آلود» و «اشراق» با هنرمندی کاوه میرحسینی روز پنج‌شنبه هفدهم مرداد در خانه موزه بتهوون برگزار می‌شود.

 

به گزارش موسیقی کوک، جشن انتشار ۲ آلبوم «راز آلود» و «اشراق» با هنرمندی کاوه میرحسینی ساعت ۱۷ روز پنج‌شنبه هفدهم مرداد به همت نشر «تلسک» در خانه موزه بتهوون برگزار می شود. این ۲ اثر اولین تجربه های موسیقایی کاوه میرحسینی در حوزه آلبوم هستند.

او پیشتر به هنر آنلاین گفته بود: آنسامبل کانتوس در سال ۹۱ شگل گرفت. ما از ابتدا اغلب آثاری که اجرا می‌کردیم تقریباً برای اولین بار بود و غیر از یک سری آثار غربی، عموم کارهایی که اجرا کردیم از آثار آهنگسازان ایرانی بودند. ما به آهنگسازان سفارش اثر می‌دهیم و آن‌ها برای ما موسیقی می‌نویسند. بعد این کارها را ضبط کرده و اغلب در سالن رودکی به صورت زنده اجرا می‌کنیم.

خدا را شکر تا به امروز موفق شده‌ایم ۲۱ اثر تولید کنیم، در حالی که سه آلبوم هم در راه داریم که هر سه در شش ماه اول سال منتشر می‌شوند. یکی از آن‌ها قطعه  کنسرتو برای ویولنسل و ارکستر زهی است که ما این قطعه را برای اولین بار در دومین فستیوال موسیقی معاصر تهران اجرا کردیم. آهنگسازی و رهبری ضبط این اثر را خودم بر عهده داشتم و سولیست آن یکی از نوازنده‌های بنام ترکیه، خانم گوکچه بهار اویتون هستند.

در این آیین که با حضور تعدادی از هنرمندان برگزار می شود، محمدرضا درویشی سخنرانی می کند. همچنین گروه کوارتت زهی رسپینا و گکچه باهار آیتون، نوازنده ویلنسل از ترکیه به اجرای موسیقی خواهند پرداخت.

به نقل از روابط عمومی خانه موزه بتهوون، جشن انتشار آلبوم های رازآلود و اشراق روز پنج‌شنبه ۱۷ مرداد ساعت ۱۷ تا ۱۹ در خانه موزه بتهوون واقع در خیابان کریمخان زند، خیابان میرزای شیرازی ، شماره ۶۹ نبش کوچه یازدهم  برگزار می‌شود.