رونمایی حجت اشرف‌زاده از قطعه «سخت نگیر»+بشنوید

موسیقی کوک| حجت اشرف‌زاده قطعه جدید خود را با نام «سخت نگیر» در مراسم سالگرد افتتاح رادیو «آوا» رونمایی کرد.

روز گذشته ششم دی ماه، آیین سالروز تاسیس رادیو آوا با حضور جمعی از مدیران و همچنین حجت اشرف زاده خواننده در استودیوی این شبکه رادیویی برگزار شد.

علی بخشی زاده معاون صدای رسانه ملی، حجت اشرف‌زاده خواننده، حمید علی اکبرزاده آهنگساز، شهرام ملازاده مدیر رادیو آوا، سید احمدرضا صدر مدیر روابط عمومی معاونت صدا و مهیار مهرآذر مسئول دفتر موسیقی رادیو از جمله حاضران در این مراسم بودند.

معاون صدا در بخشی از این مراسم و در سخنان کوتاهی به ویژگی‌های رادیو آوا اشاره و درباره اهمیت مضمون و محتوا در رسانه‌ای چون رادیو تاکید کرد: آنچه در رادیو باعث جذب مخاطب می‌شود محتواست.

او همچنین در قیاس بین رادیو و تلویزیون نیز تاثیر محتوای شعر و موسیقی را بر مخاطب بیشتر از تلویزیون دانست.

در این مراسم که رادیو آوا به ۱۴ سالگی‌اش وارد شد حجت اشرف زاده خواننده جوان از یک قطعه موسیقایی جدید با نام «سخت نگیر» رونمایی کرد.

در این برنامه پیام تبریک خوانندگان سنتی و پاپ کشور به مناسبت سالروز تاسیس رادیو آوا پخش شد که از جمله آنها می‌توان به پیام‌های حامی شریف، قاسم افشار، مجتبی کبیری، علیرضا افتخاری، علی خدایی، علی نفری، وحید اختری، رسول کارگشا، مهدی جهانی بیژن خاوری، امیر کریمی، بهرام پاییز پیام اشاره کرد.

مدیر رادیو آوا در این رابطه گفت: رادیو آوا ۶ دی ماه سال ۱۳۸۶ با هدف پخش موسیقی فاخر در گونه‌های ملی و محلی در کنار رادیو پیام راه اندازی شد. این شبکه به دنبال ارتقاء سطح شنیداری مخاطب در کنار ایجاد نشاط و سرگرمی تاسیس شد و استفاده از تمامی ظرفیت‌های موجود مانند رادیو نما و فضای مجازی جهت تعامل با مخاطب و ارتباط با هنرمندان این عرصه و نهادهای متولی موسیقی را در دستور کار قرار داده است.

آهنگ جدید حجت اشرف زاده با نام «سخت نگیر» را در موسیقی کوک بشنوید و دانلود کنید: