رکوردشکنی‌های آلبوم جدید تیلور سوئیفت

موسیقی کوک| آلبوم جدید تیلور سوییفت به نام evermore در هفته اول با انتشار با فروشی بیش از ۳۲۹ هزار نسخه، موفق به صدرنشینی در جدول بیلبورد ۲۰۰ ایالات متحده شد.

به نقل از اینساید هالیوود، با اینکه این آلبوم، اولین آلبوم با فروش زیر ۵۰۰ هزار نسخه ای تیلور از زمان اولین آلبومش است اما رکوردهای متعددی را جابجا کرد.

برخی از این رکوردها عبارتند از:

۱. تیلور سوئیفت تبدیل به سومین هنرمند زن تاریخ (بعد از باربارا استرایسند و مدونا) شد که بیشترین آلبوم شماره یک در در جدول بیلبورد ۲۰۰ ثبت کرده است.

۲. فاصله بین ثبت دو آلبوم شماره یک تیلور تنها ۴ ماه و ۱۸ روز بود که رکورد کمترین فاصله زمانی بین دو آلبوم شماره یک برای یک هنرمند زن در تاریخ را شکست.

۳. تیلور تبدیل به سومین هنرمند در تاریخ (بعد از جی زی، امینم و کانیه وست) شد که ۸ آلبوم استودیویی متوالی ثبت کرده است که در هفته اول انتشار در رتبه نخست بیلبورد آغاز به کار کرده‌اند.

۴. تیلور با ۸ آلبوم استودیویی شماره یک متوالی، تبدیل به سومین هنرمند تاریخ (بعد از جی زی و امینم) شد که بیشترین آلبوم متوالی شماره یک را ثبت کرده است.

“بید”، “مشکلات بی‌ارزش”، “هجوم”، “همان فصل لعنتی”، “تحمل کن”، “جسدی نیست، جرمی نیست”، خوشبختی”، “دروثی”، جزیره کنی”، “پیچک سمی”، گاوچران مثل من”، “خلاصه”، “مروارید”، “پایان” و “همیشگی” نام قطعات این آلبوم است.

د نشنال، هایم و بون ایور از جمله هنرمندانی هستند که در این آلبوم همکاری کرده‌اند.