ریحانا با طرفدارانش خداحافظی کرد

ریحانا با طرفدارانش خداحافظی کرد

موسیقی کوک| ریحانا نه تنها یک خواننده سرشناس است، بلکه طراح، مدل، دارای برند آرایشی و عطر و تهیه کننده موسیقی است. با این وجود به نظر می‌رسد او این روزها از حضور پر رنگ خود در دنیای موسیقی خسته است.

اکنون ریحانا در قابل یک پست اینستاگرامی به هواداران خود اطلاع داده است که احتمالاً مدتی در دسترس نخواهد بود. او نوشت: «به همه دوستان، خانواده و همکارانی که در ماه‌های گذشته بین آنها بوده‌ام می‌گویم… لطفاً ببخشید. امسال بسیار پرتلاش بودم. من روی تعادل خودم کار می‌کنم. بدرود.»

اما سؤالی که برای بسیاری از هواداران پیش آمده این است که مفهوم این پست چیست؟ آیا ریحانا باز می‌گردد؟ آیا استراحت می‌کند؟ از سوی دیگر این سخن‌ها، در شرایطی مطرح شده که بسیاری از افراد، منتظر آلبوم جدید ریحانا هستند. ریحانا مدتی پیش هم کتاب زندگینامه خودش را منتشر کرده است.

با همه اینها، باید دید آینده این ستاره موسیقی چگونه خواهد بود. اگرچه برخی زیر همین پست نوشته‌اند که هدف ریحانا از نوشتن این جمله‌ها جلب توجه برای فروش هر چه بیشتر آلبومش بوده است.

روبین ریانا فنتی که در ایران با نام ریحانا شهرت دارد، متولد ۲۰ فوریه ۱۹۸۸ در شهر سنت مایکل در کشور باربادوس است. مادرش «مونیکا» یک حسابدار بازنشسته و پدرش «رونالد» سرپرست یک انبار بود دو برادر به نام‌های «روری» و «راژاد» و دو خواهر ناتنی و یک برادر ناتنی دیگر از طرف پدرش دارد.

او در یک خانه ۳ اتاقه به همراه خانواده‌اش در شهر بریج‌تاون زندگی می‌کرد و معمولاً روزها به همراه پدرش در یکی از خیابان‌های شهر مشغول فروش لباس ‌بود. علاقه او به موسیقی از دوران کودکی شروع شد و از همان دوران به موسیقی «رگی» علاقه‌مند شد و در هفت سالگی خوانندگی را شروع کرد.

او در دوران دبیرستان موفق به تشکیل گروهی موسیقی شد و در دسامبر ۲۰۰۳ بود که با ایوان روجرز آشنا شد. روجرز از او دعوت کرد تا جلوی او نیز آهنگی اجرا کند. ریانا هم دو آهنگ، یکی از خواننده استرالیایی، سمنتا سنگ و یکی دیگر، آهنگی از ماریا کری را اجرا کرد.

اجرا و خوانندگی ریانا روجرز را تحت تأثیر قرار داد و باعث شد او از ریانا دعوت کند و در نهایت این خواننده به همراه مادرش به شهر کانکتیکت در آمریکا برود تا بتواند با کمک روجرز چند آهنگ نمونه ضبط کند. آغاز موفقیت او در خوانندگی از همین جا آغاز شد.