«زمستان در راه است» به صحنه می‌رود

در تالار وحدت؛

موسیقی کوک| بهرنگ معتمدی از نوازندگان شناخته شده ویولنسل بیست آبان اولین کنسرت رسمی خود را با همراهی تعدادی از نوازندگان شناخته شده کشورمان در تالار وحدت تهران برگزار می‌کند.

بهرنگ معتمدی از نوازندگان شناخته شده ویولنسل بیستم آبان ماه اولین کنسرت رسمی خود را با همراهی تعدادی از نوازندگان شناخته شده کشورمان در تالار وحدت تهران برگزار می‌کند. این کنسرت با نام «زمستان در راه است» پیش روی مخاطبان قرار می‌گیرد.

معتمدی که در سال‌های اخیر فعالیت‌های مستمری را در ارکسترهای مختلف کشورمان از جمله ارکستر سمفونیک تهران انجام داده، در این کنسرت برای اولین بار به عنوان سولیست (تک نواز) در کنار یک گروه پنج نفره از نوازندگان سازهای پیانو، درامز، گیتار باس و گیتار الکتریک به اجرای برنامه خواهد پرداخت.

بهرنگ معتمدی با اشاره به این اجرا از رونمایی توانایی‌های خاص ساز ویولنسل که تاکنون در صنعت موسیقی کشورمان کمتر به آن پرداخته شده، خبر داد.

آرش اسکندرلو نوازنده پیانو و تنظیم کننده، علیرضا اشرف پور نوازنده گیتار الکتریک، مهدی محمدیان نوازنده گیتار باس و سروش عمومی نوازنده درامز و سازهای کوبه‌ای گروه نوازندگان این کنسرت را تشکیل می‌دهند که به همراه بهرنگ معتمدی نوازنده ویولنسل آثاری را اجرا می‌کنند.

اولین کنسرت بهرنگ معتمدی ساعت ۲۱:۳۰ روز دوشنبه ۲۰ آبان در ایران در تالار وحدت برگزار می‌شود.