سالگرد مرتضی پاشایی برگزار نمی‌شود

به گزارش موسیقی کوک، خانواده مرتضی پاشایی خواننده فقید موسیقی پاپ چهارشنبه ۲۳ آبان ماه با انتشار بیانیه ای از برگزار نشدن مراسم چهارمین سالروز درگذشت این هنرمند و صرف هزینه های این برنامه به امور خیریه خبر داد.

 

در بیانیه خانواده مرتضی پاشایی آمده است: «آبان ماه سال روز پرواز آسمانی مرتضی پاشایی هنرمند، آهنگساز، نوازنده و خواننده محبوب کشورمان را از عرصه تیره خاک به عالم تابناک افلاک گرامی می‌داریم.

 با توجه به صلاحدیدی که در نظر گرفته شده، مراسم چهارمین سالگرد درگذشت زنده یاد مرتضی پاشایی برگزار نمی‌‌شود و تمامی هزینه‌های این مراسم چند برابر بیشتر به خیریه اهدا می‌شود.

دوستان و طرفداران گرامی می‌توانند روز چهارشنبه بیست و سوم آبان هر ساعتی که تمایل دارند تشریف بیاورند با قرائت فاتحه و درود به روح پاکش یادش را گرامی می‌داریم.»

مرحوم پاشایی ۲۰مرداد ماه ۶۳ در تهران به دنیا آمد و  ۲۳ آبان سال ۹۳ پس از چند ماه مبارزه با بیماری سرطان معده در بیمارستان بهمن تهران درگذشت.او نخستین آلبوم خود به نام«یکی هست» را در سال ۱۳۹۱ به صورت رسمی منتشر کرد.«اسمش عشقه» و«گل بیتا»دو آلبوم دیگرِ او هستند که تا پیش از درگذشتش به صورت رسمی منتشر نشده‌ بودند و سر انجام آلبوم «اسمش عشقه» در تابستان ۹۴ به‌طور رسمی منتشر شد. ترانه «نگران منی»  با صدای او به عنوان تیتراژ برنامهٔ تلویزیونیِ ماه عسل  سال ۹۳  پخش شد و به محبوبیتش افزود.  و ترانه «مثل شیشه» و «تو راست میگی» را برای فیلم مثل شیشه خواند.