سرطان هیراد تایید شد

موسیقی کوک| روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «آوازی نو» با انتشار اطلاعیه خبر بیماری حمید هیراد خواننده موسیقی پاپ طرف قرارداد با این مجموعه را تایید کرد.

روابط عمومی موسسه فرهنگی هنری «آوازی نو» در این باره اطلاعیه‌ای منتشر کرد که متن آن را در ادامه می‌خوانید: «پیرو انتشار خبر ابتلای هنرمند ارجمند جناب آقای حمید هیراد به بیماری سرطان و پیگیری هنردوستان عزیز و اهالی رسانه به اطلاع می‌رساند؛ متاسفانه این خبر صحت داشته و حدود ۲ سال است که این هنرمند با این بیماری مبارزه می‌کند و خوشبختانه حال ایشان در حال حاضر خوب بوده و به لطف خداوند متعال و زحمات کادر پزشکی بیماری تحت کنترل است و روند درمانی ادامه دارد.

موسسه فرهنگی هنری آوازی نو در دو سال گذشته تمام تلاش خود را به کار بست تا ضمن پیگیری مراحل درمانی، خبر بیماری آقای هیراد علنی نشود تا مبادا خاطر علاقه‌مندان به موسیقی و مردم ایران آزرده شود، اما متاسفانه روز گذشته شاهد انتشار این خبر در فضای مجازی بودیم. به هر روی همراهی و همدلی اهالی رسانه و هنردوستان گرانقدر تاثیر جدی در روند بهبودی کامل حمید هیراد عزیز خواهد داشت.

همچنین از همه عزیزانی که با حمایت و لطف خود جویای حال این هنرمند بوده‌اند، کمال تشکر را داریم. در تلاش هستیم تا با همکاری اصحاب رسانه به زودی حمید هیراد عزیز شخصا در خصوص روند درمانی و مسائل مرتبط به بیماری‌اش توضیح‌های لازم را به علاقه‌مندان و مردم عزیز ارائه کند».

نام حمید هیراد پیش از این با ماجرای سرقت ادبی و اجرای پلی‌بک در کنسرت بر سر زبان‌ها افتاده بود. چند ماه قبل تعدادی از شاعران طوماری را امضاء کردند و در آن از مسئولان دفتر موسیقی وزارت ارشاد خواستند به موضوع سرقت کل یا بخشی از اشعار آنها از سوی حمید هیراد وارد شود و به آن رسیدگی کند.

چند وقت بعد هیراد راهی شیراز شد و با توجه به فیلمی که از اجرای او روی صحنه منتشر شد به نظر می‌رسید او به جای اجرای زنده درحال لب‌خوانی است. مدتی بعد دفتر موسیقی وزارت ارشاد رای جالبی برای تنبیه او صادر کرد. مسئولان دفتر موسیقی او را به اجرای کنسرت رایگان برای کسانی که در کنسرت شیراز حضور داشتند، محکوم کردند.

موضع ابتلای این خواننده موسیقی پاپ بعد از مدت‌ها دوباره توانست نام او را به صدر اخبار در رسانه‌های مختلف ایران بیاورد.