صدای چاوشی در سریال قاجاری

خوانندگی تیتراژ سریال «بانوی عمارت» به محسن چاوشی سپرده شد؛

به گزارش موسیقی کوک، به نقل از روابط عمومی سریال «بانوی عمارت»، با پایان تصویربرداری این سریال و انجام مراحل فنی برای پخش از شبکه سه سیما، محسن چاوشی به عنوان خواننده تیتراژ، با این سریال همکاری خواهد کرد.

«محسن چاوشی خواننده، تهیه‌کننده موسیقی، آهنگساز، ترانه‌سرا و تنظیم‌کننده سبک‌های پاپ و راک کشورمان است. او ۳۹ سال سن دارد و در تهران زندگی می‌کند. محسن چاوشی زادهٔ خرمشهر است و اصالتی کردتبار دارد. خانواده او با توجه به شرایط کاری پدرش که کارمند شرکت نفت بود به خرمشهر مهاجرت کردند و محسن در خرمشهر متولد شد. او فرزند پنجم خانواده و  دو خواهر و سه برادر دارد.

بعد از اشغال خرمشهر در زمان جنگ، خانواده او به شهرهای کرمانشاه، مشهد و نهایتاً تهران مهاجرت کردند. چاوشی بعد از دریافت مجوز فعالیت آلبوم‌ها و تک آهنگ‌های زیادی روانه بازار موسیقی ایران کرد و با حضور در مجموعه شهرزاد به عنوان خواننده نام خودش را بیشتر از قبل بر سر زبان‌ها انداخت.»

 

«بانوی عمارت» به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و تهیه کنندگی مجید مولایی، عاشقانه ای را در مقطعی از تاریخ قاجار روایت می کند. همچنین پخش این مجموعه تلویزیونی از اواسط آذرماه از تلویزیون آغاز خواهد شد.

پانته آ پناهی ها، علیرضا شجاع نوری، اندیشه فولادوند، غزل شاکری، رامتین خدا پناهی، سیروس میمنت، حسام منظور، شبنم فرشادجو، مینا وحید، نیکی نصیریان، مهتاج نجومی، صالح میرزا آقایی، احسان امانی، محمد فیلی، فریدون سورانی، حسن سرچاهی، احمد یاوری، مریم مومن، پاوان افسر، مهری آل آقا، صادق ملک، مجید سعیدی، سعید بحرالعلومی از جمله بازیگران این مجموعه هستند.