سلنا گومز دچار حمله شد

سلنا گومز دچار حمله شد

موسیقی کوک| وقتی سلنا گومز در طول شب گذشته در مراسم جوایز موسیقی آمریکا اجرا کرد کاملا واضح بود که این اجرا بهترین اجرای او نبود.

اکنون منابع داخلی دلیل صدای لرزان او در تئاتر مایکروسافت واقع در لس آنجلس را افشا کردند.

به گزارش مجله خبری People، این خواننده ۲۷ ساله درست در پشت صحنه قبل از اینکه آهنگ‌های جدید خود یعنی Lose You to Love Me و Look at Her Now، را اجرا کند دچار حمله پانیک شده بود.

البته با توجه به اینکه این اولین اجرای زنده سلنا در طول دو سال اخیر بوده، چنین اتفاقی قابل درک است.

این منبع خبری گفت: قطعا دچار حمله پانیک شد، عصبی بود، دو سال بود که روی صحنه نرفته بود و درست در لحظه آخر اتفاق افتاد و حسابی گیجش کرد.

سایت فرامدیا در ادامه نوشت علاوه بر عصبی بودن گومز، باید این حقیقت که احتمالا آهنگ Lose You to Love Me، یکی از بزرگترین آهنگهای سلنا را در طول دوران کاری‌اش بوده، اضافه کنیم.

تصنیفی قدرتمند که بر اساس شایعات در مورد نامزد قبلی وی یعنی جاستین بیبر است که اخیرا با هیلی بالدوین ازدواج کرده.

این منبع خبری درباره تصنیف جدید و بی آلایش سلنا گومز، توضیح داد: آهنگ مهمی در طول دوران کاریش هست، واقعا میخواد رستگار بشه!

علیرغم انتقادها، سلنا از طرف دوستان معروفش تیلور سوئیفت و هالزی عشق و محبت دریافت کرد. او هم از طریق اینستاگرم خود از دوستان وفادارش به خاطر حمایتشان تشکر کرد.

این خواننده نوشت: «از اینکه برگشتم حس خوبی دارم! از همه گروه و طرفدارام که کنارم هستن، متشکرم، همه این‌ها برای شما و بخاطر شماست، برای این فصل هیجان‌زده هستم.»