سوال کاردی بی از فالوورهایش جنجال آفرید

کاردی بی

موسیقی کوک| رپر مشهور امریکایی کاردی بی در واکنش به انتقادهایی که دنبال‌کنندگانش بعد از پرسش او درباره خریدن یا نخریدن یک کیف پول هشتاد و هشت هزار دلاری، می‌گوید او و برندش Fashion Nova یک میلیون دلار برای کمک به آسیب‌دیدگان از COVID-19 در اوایل سال جاری اهدا کرده‌اند.

کاردی بی پس از اینکه از فالوورهایش پرسید آیا این کیف پول ۸۸ هزار دلاری را بخرم یا نه، مورد انتقاد شدیدی قرار گرفت.

او نوشت: ۸۸ هزار دلار برای این کیف پول لعنتی بدم؟؟؟ او در ۶ دسامبر در توییتی نوشت: «خدای من وسوسه برانگیز است.»

طولی نکشید که کاربران شبکه‌های اجتماعی شروع به انتقاد از خواننده رپ کردند و به او یادآور شدند بسیاری از مردم به ویژه در دوره شیوع بیماری همه‌گیر ویروس کرونا با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کنند. یکی از فالوورها نوشت: این را پاک کن. خیلی بده مخصوصا در بحبوحه ویروس کرونا.

دیگری اضافه کرد: مردم در اینجا آسیب دیدند. نمی‌توانند غذا بخرند یا اجاره‌‌شان را پرداخت کنند و شما خیلی جدی درباره خریدن یا نخریدن چنین کیف پولی با این قیمت عجیب و غریب صحبت می‌کنید؟

گیتی تودی نوشت با این حال، کاردی بی ۲۸ ساله از خودش دفاع کرد و توضیح داد که او و برندش Fashion Nova یک میلیون دلار برای کمک به آسیب‌دیدگان از COVID-19 در اوایل سال جاری اهدا کرده‌اند. او همچنین تأکید کرد که در فصل بهار ۲۰ هزار وعده غذایی به بیمارستان‌های شهر نیویورک اهدا کرده و ادعا کرده است که دو ماه پیش یک میلیون دلار به طرفدارانش از طریق Cash App داده است.

کاردی در توئیتر خود نوشت: همچنین من ۷ عمو، ۳ عمه، ۹ خاله و سه دایی داشتم که به آن‌ها در میان این بیماری کمک کردم. اگر من می‌خواستم همه بفهمند، همه جا فریاد می‌زدم اما من و همسرم اینجوری نیستیم.‌‌‌