سینا سرلک کنسرت می‌دهد

آذر ماه ۹۸؛

موسیقی کوک| سینا سرلک خواننده پاپ ایرانی، ساعت ۲۱:۳۰ روز پنجشنبه  ۱۴ آذر ماه سال جاری تازه‌ترین کنسرت خود را با شکل و شمایلی متفاوت در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران روی صحنه می‌برد.

هنوز جزییات دقیقی از این کنسرت در رسانه‌ها منتشر نشده اما به نظر می‌آید با توجه به تغییر سبک خوانندگی سینا سرلک از خوانندگی موسیقی اصیل ایرانی به موسیقی پاپ، مخاطبان شاهد برگزاری یک کنسرت متفاوت از خواننده‌ای خواهند بود.

او از ابتدای ورودش عمده فعالیت‌های خود را متمرکز بر اجرای آثاری در حوزه موسیقی اصیل ایرانی کرده بود اما در چند سال گذشته در این رویه تغییر ایجاد کرده است.

این خواننده ۳۷ ساله که در سال‌های نه چندان دور به عنوان خواننده ارکسترملی ایران به رهبری فرهاد فخرالدینی،  ارکستر سمفونیک تهران به رهبری نادر مشایخی، ارکستر ملل به رهبری پیمان سلطانی و ارکستر پایور فعالیت می‌کرد، در سال‌های اخیر عمده فعالیت‌های خود را مبتنی بر اجرا و تولید آثاری در سبک موسیقی پاپ کرد.

از آن جمله آثاری که سرلک را بیش از گذشته به عنوان یک خواننده پاپ معرفی کرد، می توان  به همکاری‌هایش با محسن چاوشی در سریال «شهرزاد» برای ترانه‌های «کجایی» و «افسار» و همچنین همکاری با محمدرضا گلزار اشاره کرد.

تولید چندین قطعه پاپ برای سریال‌ها و مجموعه های مختلف سینمایی و تلویزیونی از دیگر فعالیت های او در عرصه خوانندگی است.

از اتفاقاتی که نام سینا سرلک را برای مدتی در رسانه‌ها مطرح کرد، ماجرای شکایت اردلان سرفراز از او بود. ظاهراً سرلک در سایت‌ها و صفحات اینترنتی ترانه «محتاج» سرفراز را با عنوان «برخیز» و با نام هوشنگ ابتهاج می‌بیند و آن را برای دفتر موسیقی می‌فرستد و اتفاقاً مجوز هم می‌گیرد.

بعد از اعتراض سرفراز اما معلوم می‌شود که این ترانه با نام سرفراز و با عنوان محتاج در کتابخانه ملی به ثبت رسیده است. در نهایت با عذرخواهی رسمی او از اردلان سرفراز ماجرا به پایان رسید.