شب‌های هنر میزبان شاهین فرهت شد

به گزارش موسیقی کوک، رضا مهدوی در برنامه «شب‌های هنر» یکشنبه  (۱۳ آبان ماه) میزبان شاهین فرهت و محسن الهامیان شده بود. 

«فرهنگ شنیداری هر ملت تحت تأثیر چه عواملی است؟ آیا تولیدات موسیقیایی پاسخگوی ذائقه شنیداری مردم هستند؟ روند انتشار آلبوم‌ها و مجوزها، میزان نقش رسانه ملی در فرهنگ موسیقیایی و شنیداری، استانداردها و شاخص‌های کیفیت آثار هنری در عرصه موسیقی از جمله مباحثی است که این دو چهره عرصه آهنگسازی به آنها پاسخ می‌دهند.» این ها توضیحات روابط عمومی شبکه چهار درباره برنامه دیشب بود.

علاوه بر صحبت‌ها و نظرات دو مهمان، نظرهای حمیدرضا دیبازر استاد دانشگاه، آهنگساز و محقق موسیقی و فرید حامدی طراح پوستر و طراح جلد حدود ۳۰۰ آلبوم موسیقی و مشاور فرهنگی سازمان ملل در سال ۲۰۱۲ درباره موضوع برنامه پخش  شد.

پخش قطعه «دماوند» و قطعه «گلدوزی» با آهنگسازی محسن الهامیان و به خوانندگی «پرواز همای» به عنوان آیتم ناشنیده هفته، قطعه دو نوازی سه تار مرحوم «ذوالفنون» و تنبک مرتضی اعیان و آیتم «چهل سالگی» از دیگر بخش های برنامه «شب موسیقی»  بود.

«شب‌های هنر» از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۲۳، هر شب با یک تیم تهیه و اجرا به سراغ «تئاتر»، «موسیقی»، «شعر»، «کتاب» و «سینما» می‌رود. یکشنبه شب‌های این برنامه به  موسیقی اختصاص دارد  که  رضا مهدوی اجرایش را برعهده دارد و حبیب الله ذوالفقاری تهیه‌کننده آن است.