شبانی که درد ها و غصه‌هایش را با آواز برای خدا می‌خواند

موسیقی کوک|  ​برنامه «فرمول یک» امشب با صدای نوای، حسینعلی شبانپور ، شبانی که درد ها، قصه‌ها و غصه‌هایش را با آواز برای خدا می‌خواند، حال و هوای دیگری می‌گیرد.
مشهدی حسینعلی شبانپور ، ۸۰ساله که تمام عمر خود را در بیابان بوده است امشب با خانواده‌اش مهمان برنامه فرمول یک است.
حسینعلی می‌گوید با این که استادی ندیده آواز را با شنیدن تمرین کرده و در ۱۲ دستگاه موسیقی سنتی حتی راست پنجگاه و چهارگاه آواز می‌خواند.
حسینعلی شبانپور، همچنین از علاقه شدید به فرزند شهیدش هم حرفهایی دارد.
برنامه «فرمول یک» کاری از گروه اجتماعی شبکه یک سیما است که با تهیه‌کنندگی و اجرای سیدعلی ضیا دوشنبه تا چهارشنبه حدود ساعت ۱۵:۲۳ دقیقه از شبکه یک پخش می‌شود.
شریعت‌پناهی تأکید کرده که بنای فصل جدید “فرمول یک” دعوت از افراد خیّری است که در ترویج کار نیک و خیرخواهانه نه تنها پیش‌قدم‌اند بلکه الگوسازی هم می‌کنند.

او گفته است که “فرمول‌یک” دیگر برنامه روتین روزانه نیست بلکه قرار است برنامه‌ای شبانگاهی باشد که سه شب در هفته در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه پس از سریال شبانگاهی پخش شود.

شریعت‌پناهی دوباره به این نکته اشاره کرد که فصل جدید “فرمول یک” تولیدی خواهد بود و قطعاً فضای این برنامه با ساختاری جدید، در عین گفت‌وگومحور بودن، فضای شاد، مفرح و آرام‌بخشی را به همراه خواهد داشت.

“فرمول یک” به تهیه‌کنندگی و اجرای سیدعلی ضیاء قرار است از این به بعد، دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه حوالی ساعت ۲۳:۱۵ به مدت ۷۰ دقیقه پخش شود.