شجریان و پورناظری در مست عشق

حسن فتحی موسیقی فیلم مست عشق را به سهراب پورناظری و همایون شجریان سپرد؛

موسیقی کوک| هم‌زمان با آغاز فیلم‌برداری فیلم «مست عشق»به کارگردانی «حسن فتحی»، همایون شجریان و سهراب پورناظری به عنوان خواننده و آهنگ‌ساز به این پروژه پیوستند. نوازندگان کشور ترکیه و چند کشور منطقه با آن‌ها همکاری خواهند داشت و ضبط موسیقی این فیلم هم در کشور ترکیه انجام خواهد شد.

همایون شجریان و سهراب پورناظری هفته گذشته سر صحنه فیلم در استانبول حضور پیدا کردند و با کارگردان، تهیه کننده و سایر عوامل فیلم دیدار کردند. داستان فیلم «مست عشق» با بازی پارسا پیروز فر و شهاب حسینی، هم‌زمان با دوران زندگی مولانا و شمس تبریزی اتفاق می‌افتد.

«سهراب پورناظری» و «همایون شجریان» تاکنون در چندین موسیقی فیلم با یکدیگر همکاری داشته‌اند که از جمله‌ آن می‌توان به رگ خواب، آرایش غلیظ و شعله‌ور اشاره کرد.

تهیه‌کنندگی فیلم مست عشق را مهران برومند بر عهده دارد. حسن فتحی و فرهاد توحیدی فیلم‌نامه این اثر را نوشته‌اند.

شهاب حسینی، پارسا پیروزفر، ابراهیم چلیکول، هانده ارچل و حسام منظور بازیگران این فیلم هستند.

جانشین تهیه‌کننده مست عشق شهرام زاهدی است. مدیر فیلمبرداری این اثر مرتضی پورصمدی است. نیلوفر چامور مدیریت هنری این فیلم را بر عهده دارد. ایمان امیدواری طراح گریم مست عشق است.

سرپرست گروه کارگردانی در این فیلم محمدرضا رستمی است. فاتیح کُجا دستیار اول و مدیر برنامه‌ریزی این فیلم است. مدیریت تولید این فیلم تولگا توسون است. آیتکین یالچین طراحی جلوه‌های ویژه میدانی را در این فیلم بر عهده دارد.

مدیرصدابرداری مست عشق جیهان آلینگان است. طراحی بدلکاری را در این فیلم شاهین کاراکوش انجام می‌دهد. شرکت سیماریا(simarya film production) و شرکت ای. ان. جی(ENG yepim medya) هم سرمایه‌گذاران فیلم مست عشق هستند.