بازگشت صدای عشق به وقت میلاد

صدای محمد علیزاده در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی طنین انداز خواهد شد؛

به گزارش موسیقی کوک، سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی هفته اول آذرماه  ۱۳۹۷ میزبان محمد علیزاده و مخاطبانش خواهد بود.

محمد علیزاده را می‌توان یکی از پرکارترین خوانندگان موسیقی پاپ دانست. او یکی از رکوردداران برگزاری کنسرت در ایران است.

به گفته صدرالدین حسین خانی، علیزاده به خاطر فعالیت‌های طولانی مدت موسیقایی نظیر کنسرت و انتشار تک تراک‌ها و … در سال گذشته مدتی دچار بیماری شد و از بیم  آسیب دیدن حنجره یا ایجاد اختلال در مسیر هنری او در طولانی مدت او مدیر برنامه‌هایش، تصمیم گرفتند تا محمد علیزاده مدتی را به استراحت بپردازد و در هیچ نوع فعالیت موسیقایی حاضر نشود.

اما از چند روز قبل با انتشار تازه‌ترین قطعه موسیقایی از سوی محمد علیزاده، او حضور دوباره‌اش روی صحنه را به مخاطبان اعلام کرد و حالا بناست برای دیدار با علاقه‌مندانش در ماه پیش رو روی صحنه سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی حاضر شود.

طبق اطلاعات موجود، او در روزهای سوم و چهارم آذرماه بنا دارد با مخاطبانش در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی روبه‌رو شود. علاقه‌مندان به موسیقی پاپ می‌توانند بلیت های این دو شب را از سایت ایران کنسرت تهیه کنند. بهای بلیت های این کنسرت از ۵۵ هزار تومان   تا ۱۵۵ هزار تومان در نوسان است.

از معروف‌ترین آهنگ‌های علیزاده می‌توان به  “خداحافظ” و “جز تو” اشاره کرد. آخرین آلبوم محمد علیزاده  به نام گفتم نرو، سال ۱۳۹۵ به بازار موسیقی ایران آمد  و با استقبال خوبی روبه‌رو شد.

علیزاده که متولد دی‌ماه سال ۱۳۶۰ است، در خانواده‌ای فرهنگی و علمی بزرگ شده و  خوانندگی را از ۴ سالگی شروع کرد. او که پیش از ورود به عالم موسیقی،  قاری قرآن بود و تسلط کافی بر دستگاه‌های قرآنی داشت،  سه سال پیاپی مقام اول قرائت قرآن را کسب کرد. او از ۱۵ سالگی به فراگیری موسیقی پرداخت.

این خواننده موسیقی پاپ که از آغاز ورود به عرصه حرفه‌ای موسیقی با صدرالدین حسین خانی به‌عنوان مدیر برنامه و تهیه‌کننده همکاری داشته است، تا امروز برای بسیاری از برنامه‌ها و سریال‌ها آهنگ تیتراژ خوانده است.

از شناخته‌شده‌ترین برنامه‌ها و سریال‌هایی که علیزاده آهنگ تیتراژشان را خوانده است، می‌توان به ماه‌عسل سال‌های ۸۹ و ۹۶، جشن رمضان سال‌های ۹۱ و ۹۲ و سریال‌های زخم، برادر و سراب اشاره کرد.